Rozwiązania
Umów konsultację

Konfigurator produktów

w systemie Aura E-Commerce Suite

Zastosowanie konfiguratora produktów

Konfigurator produktów dostępny w systemie Aura E-Commerce Suite jest narzędziem o nieocenionej wartości — zwłaszcza w branżach, w których występuje duże zróżnicowanie lub wariantowość sprzedawanego towaru. Poza firmami handlowymi, konfigurator produktów znajduje zastosowanie przede wszystkim w firmach produkcyjnych.


Usprawnienie procesu kompletowania zamówienia

Duża liczba możliwych kombinacji indywidualnych cech produktów zwykle przekłada się na wydłużenie procesu kompletowania zamówienia. Rozwiązania CTO (ang. Configure-to-Order) w systemie B2B pozwalają Twoim klientom na samodzielne skonfigurowanie zamawianych produktów – tak, aby Twoja firma mogła skrócić czas przyjęcia, realizacji i dostarczenia zamówienia. Dzięki integracji z Twoimi systemami transakcyjnymi i magazynowymi konfigurator produktów w naszym module B2B płynnie wspiera procesy kompletacji zamówień oraz zaopatrzenia. Dołącz do najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw i pozwól Twoim klientom samodzielnie konfigurować zamawiane produkty!

Ze względu na profesjonalizm i zaangażowanie ze strony firmy Questy proces wdrożenia przebiegał bardzo sprawnie. Jesteśmy pod wrażeniem ogromu wiedzy oraz zaangażowania pracowników, aby system B2B był w pełni dopasowany zarówno do potrzeb naszych jak i naszych klientów.

Marta Marculewicz, METAL-FACH Technika Grzewcza

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Przyspieszenie i uatrakcyjnienie procesu składania zindywidualizowanego zamówienia przez klienta

Ułatwienie procesu składania zamównienia dzięki przyjaznemu użytkownikowi interfejsowi konfiguratora

Zwiększenie konkurencyjności dzięki atrakcyjnej graficznej prezentacji konfigurowanego produktu

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.