Rozwiązania
Zamów prezentację

Minimum i maksimum logistyczne

w module B2B

Obniż koszt realizacji zamówień

Wdrożenie rozwiązania B2B w przedsiębiorstwie, a tym samym automatyzacja sprzedaży hurtowej, to dobry krok w kierunku zwiększenia sprzedaży oraz ograniczenia towarzyszących jej kosztów. Należy jednak pamiętać, że rozwiązanie to powinno być maksymalnie dopasowane do potrzeb firmy, a przede wszystkim powinno posiadać praktyczne funkcje. Jedną z takich funkcji jest oferowana w ramach systemu Aura Business obsługa minimum i maximum logistycznego.


Minimum logistyczne

Minimum i maximum logistyczne w platformie B2B pozwoli Ci zwiększyć kontrolę nad sprzedażą w Twojej firmie. Chcesz uniknąć sytuacji, w której koszt sprzedaży produktu jest wyższy niż przychód osiągnięty z jego sprzedaży? Nie chcesz, aby Twoi klienci dokonywali niekorzystnych dla Twojej firmy zakupów pojedynczych produktów? Rozwiązanie B2B dostępne w ramach systemu Aura Business pozwoli Ci wprowadzić minimum logistyczne! Dzięki minimum logistycznemu masz możliwość określenia minimalnej wartości niezbędnej do złożenia zamówienia. W ten sposób Twój towar będzie sprzedawany w kompletach o zdefiniowanej przez Ciebie wielkości lub też po przekroczeniu ustalonego przez Ciebie wcześniej progu cenowego.


Maksimum logistyczne

Dzięki maksimum logistycznemu Twoi klienci nie będą mogli nastomiast złożyć zamówienia, jeśli jego wartość (ilościowa, rozmiarowa, wagowa) będzie zbyt duża. W przypadku, gdy klient będzie chciał złożyć większe zamówienie, system podpowie, że wymagana ono dodania kolejnego, pełnego kompletu do zamówienia. Unikaj niekorzystnych dla Ciebie transakcji, sprzedawaj więcej i szybciej!

Ze względu na profesjonalizm i zaangażowanie ze strony firmy Questy proces wdrożenia przebiegał bardzo sprawnie. Jesteśmy pod wrażeniem ogromu wiedzy oraz zaangażowania pracowników, aby system B2B był w pełni dopasowany zarówno do potrzeb naszych jak i naszych klientów.

Marta Marculewicz, METAL-FACH Technika Grzewcza

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Obniżenie kosztu realizacji zamówień i transportu

Łatwe określenie i zarządzanie opłacalnymi dla Twojej firmy przedziałami wartości zamówienia

Znaczna oszczędność czasu – możesz poświęcić go na komunikację z klientem

Usprawnienie procesu składania zamówień przez klientów

Profesjonalne zarządzanie planowaniem, realizacją i kontrolą zamówień

Optymalizacja procesów sprzedażowych

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.