Rozwiązania
Zamów prezentację

Ofertowanie klienta końcowego

w systemie Aura E-Commerce Suite

Zyskaj lojalność klientów

Rozwiązanie Aura Business pozwoli zautomatyzować sprzedaż hurtową w Twojej firmie. Sprzedaż online 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu stanie się możliwa, dzięki czemu Twoi klienci będą mogli dokonywać zakupów nawet poza godzinami pracy handlowców. To także metoda na pozyskiwanie nowych kontrahentów. Skutecznym sposobem na utrwalenie i rozszerzenie współpracy z bieżącymi partnerami biznesowymi jest wykorzystanie funkcji ofertowania klienta końcowego w rozwiązaniu Aura Business.


Klienci, którzy kupują więcej

Jedną z metod na zachęcenie klientów do zakupu większej liczby produktów jest wykorzystanie funkcji ofertowania klienta końcowego. To metoda, która pozwoli kontrahentom sprawne wystawianie ofert także dla ich własnych partnerów biznesowych. Taka funkcja pozwoli Twoim kontrahentom przygotować ofertę produktową w zaledwie kilka minut, bez konieczności manualnego dodawania produktów do bazy. Ofertowanie klienta końcowego to doskonały sposób na zwiększenie lojalności Twoich klientów. Otrzymujesz gwarancję, że będą kupowali u Ciebie coraz więcej i chętniej, ponieważ dajesz im narzędzie optymalizujące proces ofertowania ich własnych klientów. Dbaj o własne interesy i nie tylko!


Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Automatyzacja czynności sprzedażowych

Budowanie lojalności klientów

Metoda na sprawne pozyskiwanie nowych kontrahentów

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.