Rozwiązania
Zamów prezentację

Pakietowe zamawianie produktów

w systemie Aura Business

Pakietowe zamawianie produktów to kolejna z funkcji rozwiązania B2B, która może w znaczący sposób przyczynić się do wzrostu Twojej sprzedaży hurtowej. Obok obsługi minimum i maksimum logistycznego, obsługa pakietów produktów jest kolejnym sposobem na zachęcenie klienta do złożenia większego zamówienia. Jeśli dążysz do ograniczenia, a nawet całkowitego wykluczyczenia niekorzystnych dla Ciebie transakcji (a zamawianie pojedynczych produktów przez Twoich klientów z pewnością do nich należy), to pakietowe zamawianie produktów sprawdzi się w tym przypadku idealnie!


Jak to działa?

Funkcjonalność oferowana w ramach modułu B2B umożliwia składanie zamówień z wykorzystaniem pakietów produktów na dwa sposoby. W pierwszym rozwiązaniu system może narzucić klientowi zamawianie produktów w kompletach, których wielkość zostanie przez Ciebie dowolnie zdefiniowana lub zostanie pobrana z systemu ERP. W tej sytuacji klient podczas składania zamówienia otrzyma informację o ilości sztuk w komplecie, a po wpisaniu błędnej liczby system może automatycznie dostosować ją do kompletu, aby zlecenie mogło być zrealizowane. Natomiast w drugim rozwiązaniu, system może premiować zamawianie pakietów produktów. Klient składający zamówienie będzie mógł zamówić większą ilość niż określona w pakiecie, ale tylko komplety zostaną objęte rabatem. W ten sposób zachęcisz swoich kontrahentów do składania większych zamówień i wygenerujesz wyższą sprzedaż swoich produktów.

Ze względu na profesjonalizm i zaangażowanie ze strony firmy Questy proces wdrożenia przebiegał bardzo sprawnie. Jesteśmy pod wrażeniem ogromu wiedzy oraz zaangażowania pracowników, aby system B2B był w pełni dopasowany zarówno do potrzeb naszych jak i naszych klientów.

Marta Marculewicz, METAL-FACH Technika Grzewcza

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Znaczne obniżenie kosztu zamówień i transportu

Ograniczenie ilości nieopłacalnych zamówień

Usprawnienie systemu składania zamówień

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.