Rozwiązania
Zamów prezentację

Powiadomienia mailowe

w systemie Aura Business

Automatyczne powiadomienia po zdarzeniach

System Aura Business umożliwia wysyłanie powiadomień po wskazaniu dowolnych zdarzeń. Mogą one być kierowane zarówno do klientów, jak i do pracowników Twojej firmy. Klienci mogą otrzymać powiadomienia mailowe dotyczące zdarzeń związanych z wystawieniem faktury, czy rozpatrzeniem zapytania ofertowego. Pracownicy, dzięki powiadomieniom mogą w szybki sposób dowiedzieć się o nowych zamówieniach, kontrahentach, czy zapytaniach ofertowych. Ważną funkcją jest możliwość wskazywania powiązania np. z fakturami lub zamówieniami


Powiadomienia w systemie Aura Business są proste w konfiguracji a także elastyczne. To oznacza, że można dowolnie modyfikować ich treść i wygląd. Twórz różnorodne powiadomienia i wysyłaj je do wielu odbiorców. Pozwól swojemu zespołowi skupić się na obsłudze klientów, system Aura Business zajmie się automatycznym informowaniem Twoich pracowników o nowych zdarzeniach.

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Usprawnienie przepływu informacji

Możliwość dowolnej edycji wyglądu i treści powiadomień

Większa satysfakcja klientów

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.