Rozwiązania
Zamów prezentację

Pulpit klienta

w systemie Aura E-Commerce Suite

Sprawna komunikacja

Pulpit klienta to rozwiązanie wspierające komunikację z odbiorcami Twoich produktów. Funkcjonalność pozwala na udostępnienie kontrahentom interfejsu, za pomocą którego będą mogli uzyskać najważniejsze informacje. W jednym miejscu mogą sprawdzić historię współpracy z Twoją firmą, promowane przez Ciebie produkty, status złożonego zamówienia czy aktualne limity.


Newsletter

Pulpit klienta jest konfigurowalny, więc możesz sam zdecydować jaki będzie jego wygląd i zawartość. Podejmij decyzję, jakie informacje chcesz udostępnić swoim klientom tak, aby jak najlepiej odpowiadać na ich potrzeby. Indywidualne podejście ma ogromne znaczenie dla klientów — okaż je, personalizując ich pulpit. Dodatkowo masz możliwość publikowania ogłoszeń o najnowszych promocjach w postaci banneru.


Dokumenty klienta

Za pośrednictwem pulpitu udostępniane mogą być też dokumenty handlowe — zapytania ofertowe, oferty, zamówienia, faktury. Wszystkie dane są aktualne, ponieważ system jest zintegrowany z Twoim oprogramowaniem ERP lub programem handlowo-magazynowym. Klienci mogą skontaktować się z handlowcem za pomocą komunikatora, złożyć zapytanie ofertowe czy wyszukać interesujący ich dokument.

Ze względu na profesjonalizm i zaangażowanie ze strony firmy Questy proces wdrożenia przebiegał bardzo sprawnie. Jesteśmy pod wrażeniem ogromu wiedzy oraz zaangażowania pracowników, aby system B2B był w pełni dopasowany zarówno do potrzeb naszych jak i naszych klientów.

Marta Marculewicz, METAL-FACH Technika Grzewcza

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Usprawnienie przepływu informacji i oszczędność czasu

Możliwość publikowania ogłoszeń i promocji

Większa satysfakcja klientów

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.