Baza rozwiązań
Zamów prezentację

Pulpit klienta

w systemie Aura E-Commerce Suite

Sprawna komunikacja

Pulpit klienta to rozwiązanie wspierające komunikację z odbiorcami Twoich produktów. Funkcjonalność pozwala na udostępnienie kontrahentom interfejsu, za pomocą którego będą mogli uzyskać najważniejsze informacje. W jednym miejscu mogą sprawdzić historię współpracy z Twoją firmą, promowane przez Ciebie produkty, status złożonego zamówienia czy aktualne limity.


Newsletter

Pulpit klienta jest konfigurowalny, więc możesz sam zdecydować jaki będzie jego wygląd i zawartość. Podejmij decyzję, jakie informacje chcesz udostępnić swoim klientom tak, aby jak najlepiej odpowiadać na ich potrzeby. Indywidualne podejście ma ogromne znaczenie dla klientów — okaż je, personalizując ich pulpit. Dodatkowo masz możliwość publikowania ogłoszeń o najnowszych promocjach w postaci banneru.


Dokumenty klienta

Za pośrednictwem pulpitu udostępniane mogą być też dokumenty handlowe — zapytania ofertowe, oferty, zamówienia, faktury. Wszystkie dane są aktualne, ponieważ system jest zintegrowany z Twoim oprogramowaniem ERP lub programem handlowo-magazynowym. Klienci mogą skontaktować się z handlowcem za pomocą komunikatora, złożyć zapytanie ofertowe czy wyszukać interesujący ich dokument.

Jako firma skupiamy się na obsłudze sprzedaży szerokiego wachlarza produktów do Klientów z kanału B2B, w związku z tym szukaliśmy narzędzia usprawniającego pracę i wymianę danych. Posiadając system ERP Exact, który nie jest popularnym systemem w firmach o podobnym profilu działania, mieliśmy duży problem ze znalezieniem firmy dostarczającej oprogramowanie typu B2B z możliwością integracji baz danych. Pomimo naszych wcześniejszych obaw o możliwość integracji, proces ten przeszedł bezproblemowo, umożliwiając nam korzystanie z nowoczesnych funkcji dostarczanego przez Questy oprogramowania.

Marcin Kruszewski, Dedra-Exim

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Usprawnienie przepływu informacji i oszczędność czasu

Możliwość publikowania ogłoszeń i promocji

Większa satysfakcja klientów

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 512 629 704

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2020 Aurabusiness.pl. All right reserved.