Rozwiązania
Zamów prezentację

Spersonalizowana oferta produktowa

czyli sposób na atrakcyjną ofertę

System Aura Business zapewnia Twoim klientom stały dostęp do atrakcyjnej oferty produktowej. Interfejs systemu gwarantuje przejrzystość opisów i wygodne wyszukiwanie produktów, co sprawia, że poruszanie się po platformie jest wygodne. Twoja oferta będzie dostępna także na urządzeniach mobilnych — wystarczy przeglądarka i dostęp do Internetu.


Personalizacja

Personalizacja cenników i przydzielanie indywidualnych rabatów to sposób na dostosowanie oferty do rodzaju współpracy z każdym klientem. System pozwala na przydzielanie rabatów dla poszczególnych klientów lub grup klientów. Rabat może dotyczyć wszystkich lub wybranych produktów i może mieć ustalony czas obowiązywania.


Produkty powiązane

Mechanizm podpowiadania produktów podobnych i powiązanych pozwoli Ci zwiększyć przychody ze sprzedaży. Proponowanie innych produktów sprawi, że użytkownicy zapoznają się z większą częścią Twojej oferty, a tym samym chętniej dokonają zakupów.

Ze względu na profesjonalizm i zaangażowanie ze strony firmy Questy proces wdrożenia przebiegał bardzo sprawnie. Jesteśmy pod wrażeniem ogromu wiedzy oraz zaangażowania pracowników, aby system B2B był w pełni dopasowany zarówno do potrzeb naszych jak i naszych klientów.

Marta Marculewicz, METAL-FACH Technika Grzewcza

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Mechanizm podpowiadania produktów

Indywidualne cenniki i rabaty

Dostęp do oferty przez całą dobę na wszystkich urządzeniach

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.