Baza rozwiązań
Zamów prezentację

Warianty produktów

w module B2B

Daj im wybór

Jeśli sprzedajesz produkty, które posiadają klika wariantów (np. kolorów), a do tego różnią się dodatkowymi atrybutami (np. rozmiarem), warto maksymalnie uprościć proces takiego zamówienia. Tabela krzyżowa w przejrzysty sposób umożliwi klientom zamawianie dokładnie takiego produktu i ilości, jaką potrzebuje.


Jak to działa?

Wszystko sprowadza się do zarządzania ofertą z poziomu systemu Aura Business. Pogrupowane według atrybutów produkty wraz z miniaturką zdjęcia krzyżują się z drugą zmienną. W okienkach klient może wpisać liczbę jaką chce zamówić dla poszczególnych np. modeli i rozmiarów. Cena jest jednakowa, a stany magazynowe mogą być ukryte. Tworząc tę funkcję postawiliśmy przede wszystkim na prostotę oraz intuicyjny wybór.

Jako firma skupiamy się na obsłudze sprzedaży szerokiego wachlarza produktów do Klientów z kanału B2B, w związku z tym szukaliśmy narzędzia usprawniającego pracę i wymianę danych. Posiadając system ERP Exact, który nie jest popularnym systemem w firmach o podobnym profilu działania, mieliśmy duży problem ze znalezieniem firmy dostarczającej oprogramowanie typu B2B z możliwością integracji baz danych. Pomimo naszych wcześniejszych obaw o możliwość integracji, proces ten przeszedł bezproblemowo, umożliwiając nam korzystanie z nowoczesnych funkcji dostarczanego przez Questy oprogramowania.

Marcin Kruszewski, Dedra-Exim

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Idealne dla firm sprzedających odzież lub inne produkty, gdzie istotne jest różnicowanie kilku zmiennych

Brak potrzeby powielania produktów – grupuje się je po modelu, wszystkie warianty w jednym miejscu

Klient składa od razu zamówienie na grupę produktów z danego typu, oszczędzając czas

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 512 629 704

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2020 Aurabusiness.pl. All right reserved.