Rozwiązania
Umów konsultację

Warianty produktów

w module B2B

Daj im wybór

Jeśli sprzedajesz produkty, które posiadają klika wariantów (np. kolorów), a do tego różnią się dodatkowymi atrybutami (np. rozmiarem), warto maksymalnie uprościć proces takiego zamówienia. Tabela krzyżowa w przejrzysty sposób umożliwi klientom zamawianie dokładnie takiego produktu i ilości, jaką potrzebuje.


Jak to działa?

Wszystko sprowadza się do zarządzania ofertą z poziomu systemu Aura Business. Pogrupowane według atrybutów produkty wraz z miniaturką zdjęcia krzyżują się z drugą zmienną. W okienkach klient może wpisać liczbę jaką chce zamówić dla poszczególnych np. modeli i rozmiarów. Cena jest jednakowa, a stany magazynowe mogą być ukryte. Tworząc tę funkcję postawiliśmy przede wszystkim na prostotę oraz intuicyjny wybór.

Ze względu na profesjonalizm i zaangażowanie ze strony firmy Questy proces wdrożenia przebiegał bardzo sprawnie. Jesteśmy pod wrażeniem ogromu wiedzy oraz zaangażowania pracowników, aby system B2B był w pełni dopasowany zarówno do potrzeb naszych jak i naszych klientów.

Marta Marculewicz, METAL-FACH Technika Grzewcza

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Idealne dla firm sprzedających odzież lub inne produkty, gdzie istotne jest różnicowanie kilku zmiennych

Brak potrzeby powielania produktów – grupuje się je po modelu, wszystkie warianty w jednym miejscu

Klient składa od razu zamówienie na grupę produktów z danego typu, oszczędzając czas

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.