Rozwiązania
Zamów prezentację

Zamówienia handlowców

w systemie Aura Business

Wsparcie w terenie

Aura Business pozwala usprawnić działania handlowców pracujących w terenie. Zyskują oni narzędzie, które umożliwia im składanie zamówień w imieniu klientów. Twoi pracownicy już nigdy więcej nie będą musieli poświęcać czasu na przepisywanie zamówień z notatek do systemu po każdej wizycie u klienta. To pozwala zaoszczędzić czas oraz zmniejszyć ryzyko popełnienia błędu w zamówieniu. Tworzenie zamówienia dla klienta odbywa się błyskawicznie. Dodawanie produktów, określanie ich liczby oraz przydzielanie rabatów to tylko kilka kliknięć!


Z zamówień handlowców można korzystać także wtedy, gdy klienci wolą składać zamówienia w bardziej tradycyjny sposób — telefonicznie lub mailowo. Twoi pracownicy mogą zająć się przygotowaniem zamówienia już w trakcie rozmowy telefonicznej.

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Usprawnienie działań handlowców w terenie

Zmniejszenie ryzyka pomyłek

Szybsza obsługa klientów, którzy preferują tradycyjne metody zamawiania

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.