Baza rozwiązań
Zamów prezentację

Obsługa zapytań ofertowych

w systemie Aura E-Commerce Suite

Zapytania ofertowe w trybie online

System Aura E-Commerce Suite otwiera przed Twoimi klientami możliwość składania zapytań ofertowych za pośrednictwem platformy B2B! Brak konieczności bezpośredniego kontaktu klienta z przedstawicielem handlowym, a więc inicjowanie procesu w dogodnym dla klienta momencie to znaczne udogodnienie, które docenią nawet najbardziej wymagający spośród Twoich kontrahentów.


Integracja z systemem magazynowym

Jak przebiega obsługa zapytań ofertowych w module B2B? Po rozpatrzeniu zapytania ofertowego przez handlowca zamówienie Twojego klienta będzie realizowane w platformie B2B zintegrowanej z systemem magazynowym. Cały ten proces jest w pełni zautomatyzowany, przebiega więc sprawnie i nie pochłania dużej ilości czasu.

Jako firma skupiamy się na obsłudze sprzedaży szerokiego wachlarza produktów do Klientów z kanału B2B, w związku z tym szukaliśmy narzędzia usprawniającego pracę i wymianę danych. Posiadając system ERP Exact, który nie jest popularnym systemem w firmach o podobnym profilu działania, mieliśmy duży problem ze znalezieniem firmy dostarczającej oprogramowanie typu B2B z możliwością integracji baz danych. Pomimo naszych wcześniejszych obaw o możliwość integracji, proces ten przeszedł bezproblemowo, umożliwiając nam korzystanie z nowoczesnych funkcji dostarczanego przez Questy oprogramowania.

Marcin Kruszewski, Dedra-Exim

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Usprawnienie i przyspieszenie procesu obsługi zapytań ofertowych

Możliwość przeprowadzania negocjacji bez konieczności bezpośredniego kontaktu handlowca z klientem

Umożliwienie klientom przesyłania zapytań ofertowych w dogodnym dla nich momencie przez 24 godziny na dobę

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 512 629 704

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2020 Aurabusiness.pl. All right reserved.