Rozwiązania
Zamów prezentację

Zarządzanie banerami

w systemie Aura Business

Przykuj uwagę swojego klienta

Platforma B2B - Aura Business umożliwia dodanie kilku banerów reklamowych widocznych w Panelu Klienta. Prezentowane są w formie automatycznie przewijanego slidera, który eksponuje wybrane przez Ciebie grafiki. Atrakcyjne banery z ciekawymi propozycjami z pewnością przyciągną uwagę klientów.


Kliknięcie w baner przekierowuje klienta we wskazane miejsce. Może to być określona kategoria produktów, konkretna sekcja w systemie (np. zakładka “Promocje” lub “Nowości”), a także link do dowolnej strony internetowej. Wszystko to możesz samodzielnie dodawać, zgodnie z tym co aktualnie chcecie promować. Warto na bieżąco zmieniać banery, by klienci się nimi nie znudzili, a wprost przeciwnie - z zaciekawieniem oglądali kolejne!


Zwiększ szansę na sprzedaż

Slider z banerami reklamowymi to doskonały sposób, aby zwrócić uwagę klienta na dodatkowe produkty, których być może samodzielnie by nie wyszukał. Zdobywając jego zainteresowanie, stwarzasz okazję na sprzedaż większej liczby towarów.


Ze względu na profesjonalizm i zaangażowanie ze strony firmy Questy proces wdrożenia przebiegał bardzo sprawnie. Jesteśmy pod wrażeniem ogromu wiedzy oraz zaangażowania pracowników, aby system B2B był w pełni dopasowany zarówno do potrzeb naszych jak i naszych klientów.

Marta Marculewicz, METAL-FACH Technika Grzewcza

Korzyści z zarządzania banerami w platformie B2B:

Atrakcyjne prezentowanie aktualnych promocji

Zwiększenie koszyków zakupowych klientów

Wzrost przychodów z zamówień onlineTwoja firma rozszerzyła swoją ofertę produktową? Pojawiły się jakieś nowości? Przygotowujecie wyprzedaż lub promocje dla stałych klientów? A może stworzyliście firmowego bloga, na którym można znaleźć ciekawe artykuły o Waszych produktach? Stwórz grafiki informujące o tym klientów, dodaj je do Pulpitu Klienta ustalając czas wyświetlania każdej z nich i zainteresuj swoich odbiorców. Wykorzystaj tą funkcję jako dodatkowy kanał komunikacji oraz okazję do wzmocnienia relacji z kontrahentami.


Co można umieścić na banerach?

  • Aktualne promocje i informacje o wyprzedażach.
  • Nowe produkty w ofercie firmy.
  • Listę najczęściej kupowanych produktów.
  • Zaproszenie do przeczytania nowego wpisu na blogu lub obejrzenia branżowego filmu.
  • Informacje o dodatkowych korzyściach dla klientów, np. programie lojalnościowym, dodatkowych rabatach czy darmowej przesyłce.


Wyróżnij się na tle konkurencji i zainteresuj ich swoją ofertą!

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.