Rozwiązania
Zamów prezentację

Zarządzanie stanem magazynowym

w systemie Aura Business

Raport pomaga administratorowi skutecznie zarządzać stanem magazynowym. Dostarcza on informacji o liczbie pustych magazynów, tych częściowo zapełnionych oraz pełnych składach. Wolne magazyny wyróżnione są innym kolorem. Wspiera też kontrolę nad rozmieszczeniem produktów, ponieważ zawiera informacje o zapełnieniu każdego magazynu osobno, jak i procentowym zapełnieniu wszystkich przestrzeni. Dzięki takiej wiedzy administrator może podjąć odpowiednie decyzje logistyczne i dbać o stały dostęp do zasobów niezbędnych do funkcjonowania przedsiębiorstwa.


Jak to działa?

Dzięki integracji z programem magazynowym, pobieramy do systemu AuraBusiness mapę magazynów, ich położenie i opis. Przy każdej synchronizacji (raz na dobę) uaktualniają się informacje o zapełnieniu poszczególnych punktów. Dogodną porę synchronizacji wybierasz sam, tak, by nie zakłócała rytmu pracy. W raporcie widać, które z magazynów są puste. Na górze tabeli wyświetlana jest informacja o ogólnym procencie wolnych i zajętych magazynów, co zapewnia ogólny pogląd na aktualną sytuację. Jeśli zajdzie taka potrzeba, można także wygenerować plik do Excela. System umożliwia także filtrowanie i sortowanie wyników, a także dostosowanie widoczności poszczególnych danych, w zależności od Twoich potrzeb.

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Znaczące ułatwienie w zarządzaniu gospodarką magazynową

Wiedza o stanie zapełnienia każdego magazynu

Ułatwienie logistyczne lokowania produktów

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.