Rozwiązania
Zamów prezentację

Zarządzanie reklamacjami

w systemie Aura Business

Sprawne zarządzanie reklamacjami

System Aura Business Service Management Suite to narzędzie wykorzystywane do usprawnienia obsługi reklamacji — zwłaszcza w firmach produkujących i serwisujących skomplikowane urządzenia oraz wykorzystujących złożone procedury reklamacyjne. Zarządzanie reklamacjami w systemie Aura Business to nie tylko sprawne przetwarzanie reklamacji według ustalonych ścieżek przepływu informacji, ale również efektywne zarządzanie ich przyczynami i procesami ustawicznego doskonalenia produktu. Atutem jest automatyczna wymiana danych z systemami ERP, która przyspiesza dostęp do informacji o kliencie, zakupionych przez niego produktach i rozliczeniach.


System do reklamacji umożliwia gromadzenie dowolnych – oczekiwanych przez biznes – informacji, plików i dokumentów związanych z procesem reklamacji, a także dopasowanie przepływu informacji do potrzeb użytkowników. Pozwala również na precyzyjne raportowanie danych związanych z obsługą procesów reklamacyjnych oraz wskaźników efektywności (KPI). System Aura Business to narzędzie znacznie usprawniające zarządzanie reklamacjami i umożliwiające zminimalizowanie ryzyka występowania kolejnych usterek!

Wdrożenie systemu Aura Business podniosło jakość usług świadczonych przez Serwis EURA-TECH. Automatyzacja działań niektórych obszarów procesu rozpatrywania zleceń reklamacyjnych dla Klienta Detalicznego, jak również Kontrahenta, przyspieszyła obsługę zgłoszeń reklamacyjnych.

Stanisław Jagielski, Eura-Tech

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Zmniejszenie kosztów związanych z obsługą częstych reklamacji

Przyspieszenie procesu doskonalenia produktów

Szybkie i precyzyjne raportowanie procesu obsługi reklamacji

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.