Rozwiązania
Umów konsultację

Kalendarz zleceń

w systemie Aura Business

Szybkie planowanie pracy

Kierownik korzystając z kalendarza zleceń może wyświetlić zlecenia serwisantów i w szybki sposób zweryfikować obłożenie, dzięki czemu precyzyjnie przypisze nowe zlecenia do osoby, która będzie w stanie je wykonać w ustalonym terminie.


Kierownik ma także dostęp do kalendarza zadań, który pozwala na planowanie aktywności różnego typu np. spotkanie z klientem, kontakt telefoniczny. To miejsce, w którym każdy pracownik może zaplanować dodatkowe zadanie. Zadania można wiązać z różnymi obiektami w systemie np. kontrahentami lub zleceniami, tworząc historię aktywności względem danego kontrahenta i zlecenia w jednym miejscu. Kalendarz pozwala uprawnionym osobom wyświetlić zadania innych osób i w szybki sposób znaleźć odpowiedni termin na spotkanie.

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Skuteczna koordynacja pracy działu serwisowego

Pełna historia wykonywanych czynności

Łatwiejsze ustalanie i dotrzymywanie terminów

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.