Baza rozwiązań
Zamów prezentację

Kalendarz zleceń

w systemie Aura Business

Bądź na bieżąco!

Kalendarz zleceń serwisowych wspiera serwisantów w skutecznym planowaniu i zarządzaniu zadaniami. Zadania w systemie Aura Business mogą być powiązane m.in. ze zleceniami, dzięki czemu w kalendarzu widoczne są wszystkie planowane zadania względem zleceń. W ten sposób serwisant w szybki sposób może zweryfikować termin wykonania zlecenia oraz zapoznać się z jego szczegółami. Kalendarz jest szczególnie przydatnym rozwiązaniem w terenie, gdzie kluczowe znaczenie ma wygodny, szybki dostęp do terminarza i bazy zleceń.


Kierownik korzystając z kalendarza może wyświetlić zadania swoich serwisantów i w szybki sposób zweryfikować obłożenie zadaniami, dzięki czemu precyzyjnie przypisze nowe zlecenia do osoby, która będzie w stanie je wykonać w terminie.

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Skuteczna koordynacja pracy działu serwisowego

Pełna historia wykonywanych czynności

Łatwiejsze ustalanie i dotrzymywanie terminów

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 512 629 704

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2020 Aurabusiness.pl. All right reserved.