Rozwiązania
Umów konsultację

Monitorowanie rentowności zleceń

w systemie Aura Business

Sprawdzaj rentowność współpracy z klientem

Funkcjonalność pozwala na wygodne i szybkie przygotowywanie najważniejszych wskaźników, dotyczących realizowanych usług. Raporty, dostępne w systemie Aura Business, na bieżąco badają poziomy tych wskaźników. Monitorowanie rentowności zleceń pozwala sprawować kontrolę nad tym, ile czasu pracownicy poświęcają na dane zlecenie, jak często dany produkt jest serwisowany lub jakie typy zleceń są najbardziej czasochłonne. Monitorowanie rentowności wykonywanych zleceń daje możliwość precyzyjnej wyceny przyszłych zleceń i optymalizacji pracy całego działu serwisowego. Aura Business jest rozwiązaniem dedykowanym, więc wszystkie raporty mogą zostać dostosowane do potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. To Ty decydujesz jakie wartości chcesz monitorować.

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Łatwa identyfikacja opłacalności typów zleceń

Bieżące informacje o kosztach wykonywanych zleceń

Łatwa analiza opłacalności rodzajów zleceń, produktów serwisowanych i kontrahentów

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.