Rozwiązania
Zamów prezentację

Panel klienta

w systemie Aura Business

Zgłoszenia serwisowe online

Panel klienta w systemie Aura Business umożliwia Twoim kontrahentom kontaktowanie się z Twoją firmą on-line. Poprzez panel klienci będą mogli zarejestrować nowe zlecenia, sprawdzić status realizacji zgłoszonych zleceń i skontaktować się z pracownikami Twojej firmy. To rozwiązanie pozwala na automatyzację procesu przyjmowania zleceń i ich obsługi, zarazem niwelując występowanie pomyłek i nieporozumień. Wszystkie ustalenia są dostępne w systemie, dając gwarancje, że kontrahent nie wycofa się niespodziewanie z wcześniejszych założeń.


Klient może śledzić postęp realizacji jego zleceń, a także może mieć wgląd w całą historię współpracy. Elastyczne zarządzanie uprawnieniami kontrahenta pozwala Ci zdecydować, jaką część informacji zobaczy na swoim panelu. Formularz zgłoszenia pozwala na zebranie od klienta wszystkich niezbędnych informacji. Rozwiązanie znacznie usprawnia działanie serwisu, minimalizując potrzebę kontaktu telefonicznego.


Panel klienta

Kierownik korzystając z kalendarza może wyświetlić zadania swoich serwisantów i w szybki sposób zweryfikować obłożenie zadaniami, dzięki czemu precyzyjnie przypisze nowe zlecenia do osoby, która będzie w stanie je wykonać w terminie.

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Szybsze i wygodniejsze rejestrowanie nowych zleceń

Dostęp klienta do postępów w realizacji i historii współpracy

Elastyczne zarządzanie dostępem klienta do informacji

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.