Rozwiązania
Zamów prezentację

Powiadomienia automatyczne

czyli wsparcie w zakresie komunikacji

Pracownicy Twojej firmy mogą potrzebować wsparcia w zakresie komunikacji. Doskonałym rozwiązaniem są automatycznie powiadomienia. To sprawdzone i przydatne rozwiązanie, które pozwala przyspieszyć proces realizacji zleceń i ułatwić pracę zespołu.


Powiadomienia w obszarze CRM są sprawdzonym i przydatnym rozwiązaniem, dlatego warto wykorzystać taką możliwość także w przypadku zleceń. Twoi pracownicy mogą otrzymywać powiadomienia mailowe, sms lub push. To Ty decydujesz, o jakich wydarzeniach chcesz informować swoich kierowników, pracowników czy klientów.


Zarządzanie pracą podwykonawców — przebieg

Kierownicy mogą otrzymać powiadomienie mailowe o zakończeniu zlecenia, pracownicy SMS informujący o nowym zleceniu, a klienci wiadomość push, która będzie ich informowała o statusie realizacji zlecenia czy sms przypominający o przeglądzie. To ty decydujesz, po jakim zdarzeniu system wyśle powiadomienie.

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Możliwość wyboru rodzaju powiadomień

Automatyczna wysyłka powiadomień

Możliwość wysyłki powiadomień dla klientów

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.