Rozwiązania
Umów konsultację

Prezentacja lokalizacji zleceń na mapie

w systemie Aura Business

Planuj precyzyjnie i oszczędzaj czas

Funkcjonalność ta została stworzona w oparciu o rozwiązanie Open Street Map i umożliwia prezentowanie na mapie lokalizacji bieżących zleceń. Można wyświetlić je wszystkie lub filtrować po fazie procesu albo osobie odpowiedzialnej. W widoku oddalonym lokalizacje są zliczane i pogrupowane. Przybliżanie mapy powoduje rozbijanie grup na coraz mniejsze. Większe zbliżenie mapy wyświetla pojedyncze miejsca. Ta funkcja bardzo ułatwia określenie liczby zleceń zlokalizowanych na danym terenie.


Do czego przydaje się prezentacja lokalizacji zleceń na mapie? Jest ona bardzo użyteczna podczas planowania zadań pracowników mobilnych. Wystarczy, że kierownik wyświetli sobie zlecenia na mapie i wszystkie znajdujące się w danej okolicy przydzieli jednemu serwisantowi. Koniec z nieskutecznym planowaniem tras, niepotrzebnie przejechanymi kilometrami i straconym czasem.

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia

systemu Aura Business:

Możliwość prezentowania lokalizacji zleceń na mapie

Obniżenie kosztów pracy mobilnych serwisantów

Bardziej optymalne przydzielanie pracownikom zleceń

Lokalizacja pracowników na mapie

Na mapie można lokalizować nie tylko zlecenia, ale również i samych pracowników. Jest to bardzo proste - wystarczy, że na urządzeniu przenośnym zainstalowana zostanie dodatkowa aplikacja, 'Aura Services'. Kiedy przydzielimy jej odpowiednie uprawnienia, będzie przesyłać do przeglądarkowej wersji systemu lokalizację osoby będącej w posiadaniu przenośnego urządzenia.


Funkcja ta może mieć kilka zastosowań, ale najczęściej używa się jej w dwóch celach. Pierwszym z nich jest monitorowanie operujących w terenie pracowników oraz poziomu realizacji zleconych im zadań. Drugim natomiast jest swego rodzaju optymalizacja procesu przydzielania nowych zadań - zwłaszcza tych, które pojawiły się niespodziewanie. Jeżeli któryś z klientów wymaga nagłej interwencji - wystarczy zlokalizować najbliższego pracownika, sprawdzić w jego kalendarzu, czy ma wolne i zlecić mu nowe zadanie.

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.