Baza rozwiązań
Zamów prezentację

Prezentacja lokalizacji z użyciem map

w systemie Aura Business

Planuj precyzyjnie i oszczędzaj czas

Prezentacja lokalizacji z użyciem map zostało oparte o rozwiązanie Open Street Map. Lokalizacje kontrahentów określa się w kartotece kontrahenta. Jak możesz wykorzystać prezentowanie lokalizacji z użyciem map? Przede wszystkim możesz szybko zlokalizować konkretną firmę w konkretnym miejscu na mapie. Pomyśl tylko, jaka to oszczędność czasu. Oprócz tego zyskujesz możliwość filtrowania wyświetlanych na mapie pozycji. Możesz na przykład wyświetlić wszystkich klientów, u których realizowane projekty (których typ także możesz wskazać) znajdują się w konkretnej fazie. To tylko przykładowe cechy, które mogą oczywiście zostać dowolnie skonfigurowane – zgodnie z potrzebami Twojej firmy. W widoku oddalonym lokalizacje są zliczane i pogrupowane. Przybliżanie mapy powoduje rozbijanie grup na coraz mniejsze. Większe zbliżenie mapy wyświetla pojedyncze lokalizacje firm. Ta funkcja bardzo ułatwia określenie liczby klientów/zleceń zlokalizowanych na danym terenie.


Do czego przydaje się prezentacja lokalizacji z użyciem map? Jest ona bardzo użyteczna podczas planowania pracy pracowników mobilnych. Bez względu na to, czy prowadzisz firmę handlową, czy zarządzasz serwisem – to rozwiązanie usatysfakcjonuje Ciebie oraz Twoich pracowników. Zapomnij o nieskutecznym planowaniu tras, niepotrzebnie przejechanych kilometrach i straconym czasie. Zapomnij o ogromnych kosztach każdej podróży służbowej. Zapomnij o nieustannym wyszukiwaniu adresów Twoich kontrahentów na mapach. Wypróbuj prezentowanie lokalizacji z użyciem map w systemie Aura Business i usprawnij pracę w Twojej firmie!

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia

systemu Aura Business:

Możliwość prezentowania siedzib wszystkich Twoich kontrahentów na mapie

Usprawnienie pracy przedstawicieli handlowych

Bardziej precyzyjne planowanie tras wyjazdów służbowych

Galeria zdjęć

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 512 629 704

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2020 Aurabusiness.pl. All right reserved.