Rozwiązania
Umów konsultację

Rejestracja czasu pracy

w systemie Aura Business

Raportowanie czasu pracy

Rejestracja czasu pracy w systemie Aura Business pozwala dokładnie obliczyć rentowność zrealizowanych przez firmę zleceń oraz oszacować intratność zleceń zaplanowanych na przyszłość. Rejestracja czasu pracy ułatwia również monitorowanie efektywności pracy. Wszystko to dzięki generowanym w systemie raportom oraz możliwości powiązania zarejestrowanych godzin pracy z konkretnymi procesami i zadaniami. Dzięki temu zyskujesz szczegółową wiedzę o czasie poświęconym przez konkretnych pracowników na konkretne zlecenia. Żeby dotrzeć do tych informacji w systemie, wystarczy zaledwie kilka kliknięć. Oszczędzaj czas i pieniądze, automatyzując rozliczanie czasu pracy z systemem Aura Business!

Wdrożenie systemu Aura Business podniosło jakość usług świadczonych przez Serwis EURA-TECH. Automatyzacja działań niektórych obszarów procesu rozpatrywania zleceń reklamacyjnych dla Klienta Detalicznego, jak również Kontrahenta, przyspieszyła obsługę zgłoszeń reklamacyjnych.

Stanisław Jagielski, Eura-Tech

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Monitorowanie efektywności zleceń

Automatyczne obliczanie rentowności zleceń

Oszczędność czasu

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.