Rozwiązania
Umów konsultację

Praca serwisantów mobilnych

w systemie Aura Business

System Aura Service Management Suite to elastyczne narzędzie wspomagające zarządzanie pracą serwisantów mobilnych. O wygodzie i efektywności systemu decyduje przede wszystkim możliwość dostępu do informacji o zleceniach serwisowych z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu (np. laptopa, tabletu, smartfona lub domowego komputera). Dzięki temu serwisant pracujący na podlegającym mu obszarze może szybko pozyskać informacje m.in. na temat przypisanego do niego zlecenia, klienta i serwisowanego urządzenia.


Stały dostęp do ważnych danych

Moduł do serwisu z funkcją mobilnego dostępu poprzez przeglądarkę internetową pozwala na stałe aktualizowanie i utrzymywanie w systemie najświeższych informacji obejmujących m.in.: zgłoszenia wpływające do systemu, pracę serwisantów, historię maszyn i urządzeń, a także koszty związane z jego realizacją. Dzięki temu obsługa zgłoszeń serwisowych zawsze przebiega szybko i precyzyjnie!

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Stały dostęp do informacji na temat realizowanego zlecenia

Możliwość uzupełniania informacji na temat zlecenia w każdej chwili

Usprawnienie procesu wymiany informacji pomiędzy osobami zaangażowanymi w realizację zlecenia

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.