Rozwiązania
Zamów prezentację

Zarządzanie pracą serwisantów

w module do serwisu

Kontrola pracy serwisantów

Nasz moduł do serwisu pomaga zapanować nad zadaniami wykonywanymi przez serwisantów – od prostego planowania terminów, poprzez zapewnienie stosowania jednolitych firmowych standardów przy okazji każdego zlecenia, aż po rozliczanie działań serwisowych.


Moduł do serwisu umożliwia serwisantom raportowanie swoich działania na bieżąco – w trybie online, co pozwala na szybszą reakcję i sprawniejszą obsługę klienta. Przyjęte zlecenie serwisowe może zostać przypisane do danego pracownika zgodnie z posiadanymi przez niego kompetencjami i uprawnieniami, przy jednoczesnym uwzględnieniu obszaru, na którym pracuje serwisant, obciążenia zadaniami oraz priorytetu zgłoszonego zlecenia serwisowego. Wykorzystanie systemu do obsługi zleceń serwisowych pozwala na efektywne zarządzanie pracą serwisantów!

Wdrożenie systemu Aura Business podniosło jakość usług świadczonych przez Serwis EURA-TECH. Automatyzacja działań niektórych obszarów procesu rozpatrywania zleceń reklamacyjnych dla Klienta Detalicznego, jak również Kontrahenta, przyspieszyła obsługę zgłoszeń reklamacyjnych.

Stanisław Jagielski, Eura-Tech

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Proste planowanie działań realizowanych przez serwisantów

Raportowanie czasu pracy poświęcanego konkretnym czynnościom serwisowym

Efektywne porównywanie obciążenia zadaniami kilku serwisantów

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.