Rozwiązania
Zamów prezentację

Zlecenia cykliczne

Automatyczne tworzenie wielu zleceń

Sprawna obsługa zleceń cyklicznych

Aura Business w obszarze Service Management usprawnia zarządzanie zleceniami. Ułatwia planowanie, sprawne przekazywanie zleceń oraz monitorowanie realizacji. System obsługuje zlecenia różnego typu - instalacje, serwis, gwarancje, reklamacje, przeglądy i inne. Wspiera także sprawną obsługę zleceń cyklicznych.


Organizacje, które wykonują cyklicznie zlecenia u swoich kontrahentów np. przeglądy maszyn czy przeglądy instalacji elektrycznych tracą mnóstwo czasu na ręczne tworzenie i opisywanie setek zleceń.


Brak przypomnienia klientowi o możliwości wykonania usługi może spowodować to, że klient wybierze inny serwis. Natomiast jeżeli cykliczność wynika z warunków umowy i jest obowiązkiem firmy, bardzo ważne jest dotrzymanie terminów.

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Zarządzaj cyklicznymi zleceniami w Aura Business jeżeli chcesz:

Oszczędzić czas pracowników

Obniżyć koszt obsługi zleceń

Proponować usługi w odpowiednim czasie

Zwiększyć szanse na większą liczbę zleceń

Pamiętać o konieczności wykonania usługi u klienta

Podwyższyć jakość obsługi i zadowolenia klienta

Jak to wygląda w praktyce?

Tworząc zlecenie możesz oznaczyć je jako cykliczne i wyznaczyć częstotliwość powtórzeń. Ona może być dowolna. System w tle automatycznie utworzy zlecenia zaplanowane na kolejne miesiące, tygodnie czy lata. Gdy nadejdzie termin wykonania usługi np. przeglądu u klienta, kierownik oraz osoba odpowiedzialna zobaczy je: na liście zleceń, na pulpicie, na kanbanie, na timeline, na mapie. W ten sposób masz pewność, że zlecenie na pewno nie umknie Twojej uwadze i nie ubiegnie Cię konkurencja. Umówisz przegląd z wyprzedzeniem i zwiększysz przychody swojej firmy.Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.