Rozwiązania
Zamów prezentację

Komunikator

w systemie Aura Business

Płynna wymiana informacji

Wbudowany w system Aura Business komunikator zapewni Twojemu zespołowi wygodną wymianę informacji. Dotyczy to zarówno komunikacji wewnątrz Twojej firmy, jak i poza nią. To oznacza możliwość sprawnej wymiany informacji pomiędzy pracownikami firmy oraz z parterami biznesowymi. Komunikator pomoże Twoim pracownikom unikać nieporozumień i oszczędzać czas. Nie będą musieli już dzwonić, ani wysyłać maili, by przekazać sobie ważne informacje.


Komunikator oprócz swojej podstawowej funkcji — wymiany wiadomości — pozwala także na dodawanie załączników, wiązanie z dokumentami oraz procesami (tworząc historię powiązaną z danym kontrahentem). Zespoły docenią szczególnie możliwość nawiązywania konwersacji grupowych. To pozwoli im sprawnie zebrać opinie innych, czy też ustalić ważne sprawy z wybranymi osobami. Dodatkowym udogodnieniem jest wyszukiwarka wiadomości, która wskaże wątki, gdzie w treści zostały użyte wyszukiwane słowa.

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Usprawnienie przepływu informacji

Dostęp do historii wiadomości

Błyskawiczne wsparcie

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.