Rozwiązania
Zamów prezentację

Notatki głosowe

W systemie Aura Business CRM

Dyktuj, zamiast pisać

Posługiwanie się urządzeniami mobilnymi staje się coraz bardziej powszechne. Dużo wygodniej jest sięgnąć po smartphone niż uruchamiać laptopa. A gdy nie trzeba używać klawiatury — można działać jeszcze sprawniej. Korzystając z systemu Aura Business na smartphonie możesz sporządzać notatki głosowe, które zapiszą się jako tekst.


Zarówno Android jak i iOS udostępniają funkcję rozpoznawania mowy, którą możesz wykorzystać w systemie Aura Business. Handlowiec skończył spotkanie, a za chwilę ma kolejne? By nie zapomnieć o najważniejszych ustaleniach, może szybko sporządzić notatkę głosową i natychmiast wszystko zapisać. Serwisantowi po zrealizowaniu zlecenia o wiele wygodniej będzie podyktować opis wykonanych czynności, niż wprowadzać go ręcznie do systemu. Masz coś pilnego do przekazania innemu pracownikowi? Wewnętrzny komunikator również obsługuje to ułatwienie.

Wdrożenie CRM jest procesem trudnym i mieliśmy świadomość, że nie zawsze kończy się powodzeniem. Dobre zrozumienie potrzeb klienta i profesjonalne wsparcie firmy Questy na każdym poziomie wdrożenia spowodowało, że odnieśliśmy sukces. Dzisiaj z dumą mogę powiedzieć, że obserwujemy wzrost efektywności pracy zespołu sprzedażowego, a o to właśnie chodziło. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Questy oraz ich rozwiązanie, Aura Business CRM.

Janusz Mazurczak, Grupa MTP

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Oszczędność czasu w raportowaniu wykonanych działań

Wygoda użytkowania systemu

Sprawna komunikacja ze współpracownikami

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.