Baza rozwiązań
Zamów prezentację

Notatki głosowe

W systemie Aura Business CRM

Dyktuj, zamiast pisać

Posługiwanie się urządzeniami mobilnymi staje się coraz bardziej powszechne. Dużo wygodniej jest sięgnąć po smartphone niż uruchamiać laptopa. A gdy nie trzeba używać klawiatury — można działać jeszcze sprawniej. Korzystając z systemu Aura Business na smartphonie możesz sporządzać notatki głosowe, które zapiszą się jako tekst.


Zarówno Android jak i iOS udostępniają funkcję rozpoznawania mowy, którą możesz wykorzystać w systemie Aura Business. Handlowiec skończył spotkanie, a za chwilę ma kolejne? By nie zapomnieć o najważniejszych ustaleniach, może szybko sporządzić notatkę głosową i natychmiast wszystko zapisać. Serwisantowi po zrealizowaniu zlecenia o wiele wygodniej będzie podyktować opis wykonanych czynności, niż wprowadzać go ręcznie do systemu. Masz coś pilnego do przekazania innemu pracownikowi? Wewnętrzny komunikator również obsługuje to ułatwienie.

Jako firma skupiamy się na obsłudze sprzedaży szerokiego wachlarza produktów do Klientów z kanału B2B, w związku z tym szukaliśmy narzędzia usprawniającego pracę i wymianę danych. Posiadając system ERP Exact, który nie jest popularnym systemem w firmach o podobnym profilu działania, mieliśmy duży problem ze znalezieniem firmy dostarczającej oprogramowanie typu B2B z możliwością integracji baz danych. Pomimo naszych wcześniejszych obaw o możliwość integracji, proces ten przeszedł bezproblemowo, umożliwiając nam korzystanie z nowoczesnych funkcji dostarczanego przez Questy oprogramowania.

Marcin Kruszewski, Dedra-Exim

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Oszczędność czasu w raportowaniu wykonanych działań

Wygoda użytkowania systemu

Sprawna komunikacja ze współpracownikami

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 512 629 704

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2020 Aurabusiness.pl. All right reserved.