Rozwiązania
Umów konsultację

Rozwiązania dedykowane

Rozwiązania biznesowe dopasowane do potrzeb Twojej firmy


Dedykowane rozwiązanie Aura Business

Aura Business to system sprawdzający się w przedsiębiorstwach oczekujących usprawnienia kluczowych procesów biznesowych. Oprogramowanie zawiera kompleksowe rozwiązania CRM, E-Commerce, Service Management i wiele mniejszych, które wspierają sprzedaż, marketing i zarządzanie usługami. Ponadto system Aura Business może zostać zintegrowany z każdym systemem ERP. Dzięki ogromnej elastyczności system może zostać dopasowany do Twoich indywidualnych wymagań.


Aura Business daje użytkownikom szeroki wachlarz możliwości przy obsłudze nietypowych, niszowych procesów — nawet tych, które nie są dostatecznie wspomagane przez istniejące na rynku gotowe narzędzia IT. Wszystkie z oferowanych przez nas rozwiązań mogą zostać odpowiednio zmodyfikowane, tak by pasowały do właściwości Twojej firmy. Jeśli to nie wystarczy, możemy stworzyć dla Ciebie zupełnie nowe rozwiązania! Możliwości dopasowania systemu Aura Business do potrzeb Twojej firmy dotyczą również integracji z zewnętrznymi systemami. Jesli Twój biznes wymaga integracji, która obecnie nie znajduje się w naszej ofercie, możemy ją dla Ciebie opracować.

Z firmą Questy współpracujemy niemal od początku naszej działalności. Narzędzie, z którego za jej pośrednictwem korzystamy jest dla nas podstawowym środowiskiem pracy. Ma ono tę przewagę w stosunku do produktów konkurencyjnych, że jest szybko i sprawnie dostosowywane do naszych nowych wyzwań i obejmuje wyłącznie ściśle określony zestaw funkcji niezbędnych w codziennej pracy. Bardzo cenimy sobie bezpośrednią i sprawną formę kontaktu z dedykowanym opiekunem Questy i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

Stanisław Górski, Członek Zarządu, Dom Pełen Energii

Aura Business oferuje wiele dedykowanych funkcji, które wspomogą Twoją firmę w niejednym obszarze.

Do tej pory w ramach systemu Aura Business powstało wiele dedykowanych rozwiązań. Należy do nich między innymi konfigurator produktów, który usprawnia realizację zamówień wielowariantowych produktów. Jest to także prezentacja lokalizacji kontrahentów na mapie, umożliwiająca bardziej precyzyjne planowanie tras pracowników mobilnych i zapewniająca oszczędność czasu. Zarządzanie zleceniami produkcyjnymi z wykorzystaniem wykresu Gantta również jest przykładem rozwiązania dedykowanego oferowanego w ramach systemu Aura Business.

To tylko niektóre z możliwości systemu Aura Business.

Integracje

System Aura Business E-Commerce umożliwia sprzedaż wielokanałową poprzez szereg sprawdzonych i wydajnych integracji na wielu poziomach, w różnych obszarach, automatyzując i optymalizując istotne procesy biznesowe.

enova365Symfonia ERPComarch ERP XLComarch ERP OptimaNavireoSubiekt GTWAPRO MagIFSStreamsoftSAPExactMicrosoft DynamicsImpuls ERPHumansoft CORAX

oraz inne rozwiązania klasy ERP

Nasi klienci

Zaufali nam między innymi

Sprawdź więcej

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.