Rozwiązania
Zamów prezentację

Wielojęzyczność

w systemie Aura Business

Komunikacja na szczeblu międzynarodowym

Aura Business pozwala usprawnić komunikację na wielu poziomach. Z pomocą przychodzi wbudowany komunikator, newsletter, ogłoszenia i promocje. Jeśli to za mało, a Twoja firma ma międzynarodowy zasięg mamy do zaoferowania coś jeszcze. Wielojęzyczność rozwiązania Aura Business, która pozwala na komunikację z klientami zagranicznymi. Interfejs może być wyświetlany w innych językach niż polski. Co więcej system oferuje możliwość dodawania tłumaczeń niestandardowych.

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o.o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście i elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, iż jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Usprawnienie przepływu informacji i oszczędność czasu

Możliwość dodania niestandardowych tłumaczeń

Większa satysfakcja klientów

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.