Rozwiązania
Zamów prezentację

Zarządzanie urlopami

w systemie Aura Business

Zarządzanie urlopami po mistrzowsku

Funkcjonalność pozwala na zaplanowanie urlopów i przedstawienie planów organizacji w formie czytelnego wykresu. System może również obsłużyć proces akceptacji wniosków urlopowych i wskazać przysługujący pracownikowi czas urlopu. Pracownik, ubiegając się o urlop, może wskazać zastępstwo w danym obszarze, np. przekazać swoje zadania innemu pracownikowi.


Wszystko to znacznie ułatwia zaplanowanie pracy przedsiębiorstwa na kolejne miesiące, a także, w razie potrzeby, szybko dostosować bieżącą sytuację kadrową. Z systemem Aura Business kompleksowa obsługa urlopów jest w zasięgu ręki.

Wdrożenie CRM jest procesem trudnym i mieliśmy świadomość, że nie zawsze kończy się powodzeniem. Dobre zrozumienie potrzeb klienta i profesjonalne wsparcie firmy Questy na każdym poziomie wdrożenia spowodowało, że odnieśliśmy sukces. Dzisiaj z dumą mogę powiedzieć, że obserwujemy wzrost efektywności pracy zespołu sprzedażowego, a o to właśnie chodziło. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Questy oraz ich rozwiązanie, Aura Business CRM.

Janusz Mazurczak, Grupa MTP

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Uporządkowanie kwestii urlopowych

Pełna wiedza o terminach urlopów pracowników

Kompleksowa informacja o planach urlopowych całego przedsiębiorstwa w jednym miejscu

Korzyści dla kierownika

Moduł urlopowy umożliwia zapanowanie nad nieobecnością pracowników w firmie. Funkcja ta doskonale wspomaga pracę m.in. kierowników zmiany, ponieważ pozwala zaplanować od A do Z funkcjonowanie przedsiębiorstwa podczas nieobecności niektórych pracowników.
W sytuacji, gdy z urlopu chce skorzystać większość pracowników określonego działu nie dojdzie do problemów z płynnością jego funkcjonowania, ponieważ moduł urlopy pozwala w prosty i czytelny sposób rozdzielić obowiązki pomiędzy pracownikami. Funkcja urlopy w systemie Aura Business daje możliwość kontroli nad rozkładem pracy wśród pracowników, którzy nie przybywają na urlopie.


Korzyści dla pracownika

Każdy pracownik może zaproponować zastępstwo we wszystkich lub wybranych obszarach pracy. Może to być opieka nad kontrahentami, zarządzanie szansami sprzedaży oraz zadania. Przykładowo, jeśli któryś z pracowników przebywa na urlopie, inny może w tym czasie zapewnić płynność w obsłudze klientów nieobecnego pracownika. Ma także możliwość tymczasowo opiekować się jego szansami sprzedaży. Pracownik po urlopie ponownie przejmuje kontrolę nad wszystkimi swoimi dotychczasowymi obszarami pracy. Ostateczną decyzję o zastępstwie podejmuje kierownik.
Pracownik ma dostęp do informacji o liczbie pozostałych dni urlopowych, historii wykorzystanych dni oraz harmonogramu urlopów w przedsiębiorstwie. Dzięki temu z łatwością może wybrać dni urlopowe tak, aby nie kolidowały one z dniami wolnymi innych pracowników.Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.