Baza rozwiązań
Zamów prezentację

Samoobsługa klienta B2B

Rozwiazania E-Commerce

Jakie korzyści przyniesie Twojej firmie samoobsługa w systemie B2B?

System Aura Business E-Commerce Suite pozwoli Ci zwiększyć skuteczność sprzedaży dzięki samoobsługowej platformie B2B zintegrowanej z Twoim systemem ERP. Udostępnij swoim klientom przejrzysty pulpit — możesz swobodnie zarządzać zarówno jego wyglądem, jak i zakresem gromadzonych w nim informacji. Możesz mieć pewność, że spersonalizowany pulpit w wygodnej platformie B2B zwiększy zaangażowanie Twoich kupców!

Współpracę z firmą Questy rozpoczęliśmy od wdrożenia systemu Aura B2B, którego firma Questy jest producentem. Prace wdrożeniowe trwały kilka miesięcy i od samego początku charakteryzowały się dużym zaangażowaniem ze strony pracowników Questy. W trakcie prac konsultanci wdrożeniowi wykazali się rozległą wiedzą biznesową oraz fachowym doradztwem. Firma Questy zaproponowała nam elastyczny model wdrożenia systemu aura B2B, który nie zakłócał bieżących prac firmy Tedmars i nie kolidował z realizowaniem założonych celów przedsiębiorstwa.

Zbigniew Zieliński, Tedmars


Korzyści z wdrożenia rozwiązania Aura Business B2B

Usprawnienie funkcjonowania przedsiębiorstwa dzięki automatyzacji obsługi zapytań ofertowych

Oszczędność czasu dzięki negocjacjom bez kontaktu telefonicznego

Umożliwienie klientom dokonywania zakupów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Scalenie procesów sprzedażowych z pozostałymi procesami zachodzącymi w Twojej firmie

Zwiększone zaangażowanie klientów biznesowych dzięki spersonalizowanym treściom i atrakcyjnemu wyglądowi platformy

Oszczędność czasu dzięki automatyzacji obsługi – możesz poświęcić go na inne ważne obszary działalności Twojej firmy

To tylko niektóre z możliwości systemu Aura Business.

Sprzedaż internetowa 24/7

Samoobsługa klientów biznesowych i detalicznych

Usprawnienie kluczowych procesów biznesowych

Usprawnienie komunikacji z klientami

Atrakcyjna oferta

Twoim klientom z pewnością przypadnie również do gustu atrakcyjny wygląd katalogu produktów. Funkcja wyszukiwania przy pomocy określonych kryteriów wpłynie z kolei na komfort składania zamówień.

Jakie wersje obcojęzyczne Aury Business są dostępne dla naszych Klientów?

Nasz moduł B2B ułatwi Ci również kontakt z klientem — dzięki wbudowanemu w system komunikatorowi. Pozwala on na wymianę wiadomości w czasie rzeczywistym, co w znacznym stopniu przyspiesza komunikację. Ponadto Twoi klienci mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami handlowymi, klikając w odpowiedni odnośnik znajdujący się w wielu miejscach platformy. Udzielanie klientom dostępu do platformy również nie jest skomplikowane – sam decydujesz o tym, komu umożliwisz składanie zamówień w systemie. Aby oszczędzić Twój cenny czas, platforma umożliwia szybkie określanie dostępu nawet dla większej grupy klientów. W każdej chwili możesz także zorganizować promocję czy wyprzedaż i błyskawicznie poinformować o tym wybranych przez siebie klientów, dodając na ich pulpicie odpowiedni widget.

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 512 629 704

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2020 Aurabusiness.pl. All right reserved.