Rozwiązania
Umów konsultację

Zarządzanie sprzedażą i marketingiem

Rozwiązania CRM

Usprawnij zarządzanie sprzedażą i marketingiem

Zarządzanie sprzedażą i marketingiem jeszcze nigdy nie było tak łatwe! Moduł CRM pomaga handlowcom uporządkować pracę – między innymi dzięki szansom sprzedaży oraz automatycznym przypomnieniom o zadaniach do wykonania. Aura Business sprzyja także skuteczniejszemu nadzorowaniu pracy, a tym samym wpływa na wydajność i sprawność Twojego przedsiębiorstwa.

Wdrożenie CRM jest procesem trudnym i mieliśmy świadomość, że nie zawsze kończy się powodzeniem. Dobre zrozumienie potrzeb klienta i profesjonalne wsparcie firmy Questy na każdym poziomie wdrożenia spowodowało, że odnieśliśmy sukces. Dzisiaj z dumą mogę powiedzieć, że obserwujemy wzrost efektywności pracy zespołu sprzedażowego, a o to właśnie chodziło. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Questy oraz ich rozwiązanie, Aura Business CRM.

Janusz Mazurczak, Grupa MTP


Korzyści z wdrożenia rozwiązania Aura Business CRM

Uporządkowane procesy sprzedażowe

Łatwa analiza procesów sprzedażowych dzięki czytelnym i dostosowanym do Twoich potrzeb raportom

Szczegółowe monitorowanie toczących się procesów sprzedażowych i aktywności handlowców

Dokładniejsze planowanie procesów sprzedażowych

Skuteczne akcje marketingowe dzięki wysyłce mailingu do odpowiednio zdefiniowanych grup odbiorców

Kompletna i zawsze dostępna baza wiedzy o wszystkich kontrahentach

To tylko niektóre z możliwości systemu Aura Business.

Wiedza na temat klientów dostępna 24/7

Zaawansowane, ujednolicone ofertowanie

Skuteczne i precyzyjne zarządzanie sprzedażą

Sprawniejsze zarządzanie relacjami z klientem

Koordynacja i planowanie pracy

Dzięki wbudowanemu w system kalendarzowi zyskujesz przejrzysty obraz wykonanych zadań. Masz również możliwość skuteczniejszego planowania kolejnych działań dzięki dostępowi do informacji na temat ilości wolnego czasu poszczególnych pracowników. Informacje te pozwolą Ci na efektywne monitorowanie pracy w całej Twojej organizacji. Dodatkowo łatwiej będzie Ci uniknąć chaosu w gromadzonych danych dzięki możliwości powiązania zadań w kalendarzu z konkretną firmą. Pozwoli to na podgląd zadań realizowanych w ramach współpracy z danym klientem w karcie kontrahenta.

Przejrzyste raporty

Żmudna analiza wyników sprzedażowych? Czasochłonne tworzenie raportów dla zarządu? Z systemem Aura Business już Ci to nie grozi! Wystarczy, że zdefiniujesz interesujące Cię parametry, a moduł CRM pozwoli Ci wygenerować przejrzyste raporty, które pozwolą na szybką i łatwą analizę procesów sprzedażowych Twojej firmy.

Mailing grupowy

Moduł CRM wesprze Cię także w wysyłce mailingu masowego. Twórz szablony wiadomości mailowych, definiuj kryteria kwalifikujące Twoich klientów do poszczególnych grup odbiorców czy konkretnych akcji sprzedażowych i oszczędzaj tym samym cenny czas!

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.