Rozwiązania
Umów konsultację

Zarządzanie firmą

Dedykowane rozwiązania biznesowe

Usprawnienie procesów biznesowych

System Aura Business pozwala na usprawnienie i uporządkowanie procesów zachodzących w Twoim przedsiębiorstwie. Po ich odpowiednim zdefiniowaniu możesz swobodnie kontrolować ich przebieg – od momentu inicjacji, przez procesy związane z ich realizacją, aż po akceptację. Zarządzanie firmą staje się łatwiejsze!

Współpracę z firmą Questy rozpoczęliśmy od wdrożenia systemu Aura B2B, którego firma Questy jest producentem. Prace wdrożeniowe trwały kilka miesięcy i od samego początku charakteryzowały się dużym zaangażowaniem ze strony pracowników Questy. W trakcie prac konsultanci wdrożeniowi wykazali się rozległą wiedzą biznesową oraz fachowym doradztwem. Firma Questy zaproponowała nam elastyczny model wdrożenia systemu aura B2B, który nie zakłócał bieżących prac firmy Tedmars i nie kolidował z realizowaniem założonych celów przedsiębiorstwa.

Zbigniew Zieliński, Tedmars


Korzyści z wdrożenia rozwiązania Aura Business CRM

Uporządkowanie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem Twojej firmy

Płynna komunikacja w obrębie Twojego przedsiębiorstwa oraz z osobami spoza niego

Możliwość odbierania i wysyłania z poziomu systemu wiadomości mailowych połączonych ze zleceniami, zadaniami i zdarzeniami

Łatwa wysyłka mailingu masowego

Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

To tylko niektóre z możliwości systemu Aura Business.

Wiedza na temat klientów dostępna 24/7

Zaawansowane, ujednolicone ofertowanie

Skuteczne i precyzyjne zarządzanie sprzedażą

Sprawniejsze zarządzanie relacjami z klientem

Wygodny komunikator wewnętrzny

Wbudowany w system komunikator zapewnia sprawny przepływ informacji w Twoim przedsiębiorstwie, a automatyczna archiwizacja komunikatów daje Ci gwarancję, że żadna ważna wiadomość nie zaginie. Komunikator może służyć do porozumiewania się w obrębie przedsiębiorstwa oraz z osobami spoza niego — np. z kontrahentami. Udogodnieniem jest także możliwość dołączania plików do komunikatów oraz wiązania z nimi zadań i zdarzeń.

Integracja z klientem pocztowym

Z poziomu systemu możesz także odbierać i wysyłać wiadomości mailowe, które zostają automatycznie połączone z kartotekami klientów. Podobnie jak w przypadku wiadomości wysyłanych za pomocą komunikatora systemowego, tak i w przypadku wiadomości mailowych istnieje możliwość podpinania pod nie zleceń, zadań i zdarzeń. Ponadto dzięki funkcji IMAP system dokona synchronizacji z Twoim klientem pocztowym i zapewni Ci dostęp do wszystkich wiadomości mailowych.

Zarządzanie zasobami i wielojęzyczność

System pozwala również na zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa, m.in. flotą samochodową lub salami konferencyjnymi. Aura Business jest też dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw działających w międzynarodowym środowisku. Interfejs systemu w czterech językach (polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim) oraz możliwość dodania kolejnych wersji językowych sprzyjają komunikacji z zagranicznymi klientami i rozwojowi Twojego przedsiębiorstwa na zagranicznych rynkach.

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.