Rozwiązania
Umów konsultację

Zarządzanie usługami

Rozwiązania Service Management

Spójna baza informacji

System Aura Business to rozwiązanie, dzięki któremu zarządzanie usługami staje się bardziej efeketywne. Z pomocą systemu możesz stworzyć uporządkowaną bazę wiedzy o serwisowanych produktach i realizowanych procesach. Możesz szybko zidentyfikować interesujący Cię produkt po unikalnym numerze seryjnym, masz również możliwość przyporządkowania produktów do danej firmy. Każdy produkt posiada historię procesów z nim związanych — odnajdziesz ją także w kartach konkretnych kontrahentów.

Ze względu na profesjonalizm i zaangażowanie ze strony firmy Questy proces wdrożenia przebiegał bardzo sprawnie. Jesteśmy pod wrażeniem ogromu wiedzy oraz zaangażowania pracowników, aby system był w pełni dopasowany zarówno do potrzeb naszych jak i naszych klientów.

Marta Marculewicz, METAL-FACH Technika Grzewcza


Korzyści z wdrożenia rozwiązania Aura Business CRM

Obniżanie kosztów napraw dzięki lepszej znajomości przyczyn awarii

Usprawnienie procesu realizacji zleceń

Kompletna i łatwo dostępna baza wiedzy na temat serwisowanych urządzeń

Łatwa analiza rentowności poszczególnych zleceń

Automatyzacja procesu przyjmowania zleceń – klienci mają możliwość zgłaszania usterek w dogodnej dla siebie chwili

To tylko niektóre z możliwości systemu Aura Business.

Precyzyjne planowanie i koordynacja pracy

Efektywne zarządzanie rentownością zleceń

Usprawnienie realizacji zleceń

Precyzyjne planowanie i koordynacja pracy

Szacowanie rentowności zleceń

Aura Business ułatwia również sprawne szacowanie rentowności zleceń. W jaki sposób? Między innymi dzięki możliwości rejestracji czasu pracy pod konkretnym zleceniem oraz raportom obrazującym rentowność współpracy z konkretnymi kontrahentami. System pozwala też zwiększać efektywność monitorowania przyczyn powstawania awarii, a w rezultacie redukować koszty napraw. Przyczyniają się do tego raporty dające jasny obraz najczęściej spotykanych przyczyn usterek.

Zarządzanie pracą serwisantów

Aura Business ułatwi także zarządzanie pracą serwisantów. Z pomocą kalendarza zyskasz podgląd zadań realizowanych przez Twoich pracowników i efektywniej zaplanujesz ich pracę, porównując obciążenie zadaniami oraz postęp realizowanych przez nich zleceń. Dzięki dostępowi do wszystkich tych informacji łatwiejsze stanie się także zastępowanie nieobecnych pracowników!

Zgłoszenia online

Nasz system stanowi udogodnienie również dla Twoich klientów. Aura Business umożliwia zgłaszanie przez nich zleceń przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Klienci mają możliwość stworzenia bardzo szczegółowego opisu zlecenia, a nawet dodania zdjęć usterki. Przekonaj się, jak Aura Business może usprawnić zarządzanie usługami w Twojej firmie!

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.