Obejrzyj wywiad z producentem CRM. Dowiedz się, czym jest CRM i jak wdrożyć go z sukcesem - kliknij tutaj, aby wyświetlić materiał.

Rozwiązania
Zamów prezentację

Wywiady

Rozmowy na temat skutecznej sprzedaży, obsługi klienta oraz nowoczesnej technologii


Serdecznie witamy w naszej sekcji poświęconej wywiadom. Od dwóch lat intensywnie tworzymy liczne vlogi z zakresu sprzedaży i działań handlowych, marketingu czy zarządzania usługami. Teraz zdecydowaliśmy na rozszerzenie tej formy aktywności - przedstawiamy wywiady z ekspertami i praktykami w dziedzinie rozwiązań informatycznych. To format, w którym poruszamy wszystkie najbardziej interesujące Was zagadnienia, nie stroniąc jednocześnie od tematów tabu i kontrowersyjnych pytań. Oto wszystko, co chcielibyście wiedzieć o branży technologicznej, ale baliście się zapytać. :)


Co to jest CRM: czy sama instalacja wystarczy?
Wywiad z CEO Questy, Łukaszem Tadyszakiem

To pierwszy odcinek, który rozpoczyna serię filmów na temat obsługi klienta, sprzedaży i technologii. Co to jest CRM - czy system wystarczy jedynie zainstalować i pozwolić, by cała reszta zadziała się sama? Na to i na wiele innych pytań odpowiada Łukasz Tadyszak, CEO Questy.

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może
odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2021 Aurabusiness.pl. All right reserved.