Baza rozwiązań
Zamów prezentację

Integracja CRM z Enova

Aura CRM Suite jest elastycznym i mobilnym systemem CRM. Działa przeglądarkowo, dzięki czemu możesz mieć do niego dostęp w każdej chwili i w każdym miejscu — wystarczy, że masz przy sobie urządzenie mobilne łączące się z Internetem. Nasz system CRM to kompleksowe rozwiązanie wspierające sprzedaż. Dzięki dopasowaniu do potrzeb Twojej firmy może w znacznym stopniu usprawnić zarządzanie sprzedażą i relacjami z klientami. Oferowane przez nasz system CRM możliwości ułatwią Ci także zarządzanie ofertowaniem i szansami sprzedaży.

Przedsiębiorstwo Digital Solutions Dystrybucja Polska Sp. z o.o. rekomenduje współpracę z firmą Questy Wdrożenia i Wsparcie IT, jako solidnym dostawcą oprogramowania dla biznesu. Spółki rozpoczęły współpracę w roku 2016 i trwa ona po dzień dzisiejszy. Nasza firma dzięki wdrożonym rozwiązaniom usprawniła zachodzące w niej procesy, zaczęła skutecznie raportować swoje działania oraz udoskonaliła komunikację z klientem. Dzięki trafnej diagnozie potrzeb i dobrze dobranym wskazówkom, Questy Wdrożenia i Wsparcie pomogło nam rozwinąć biznes i zwiększyć jego efektywność. Polecamy współpracę z tym dostawcą, jako godnym zaufania partnerem, jak również sami nie wykluczamy dalszej rozbudowy systemu za ich pośrednictwem.

Sylwester Churski, Digital Solutions Dystrybucja Polska Sp. z o.o.

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Automatyzacja pracy

Oszczędność czasu

Eliminacja ryzyka popełnienia błędów

Integracja CRM z Enova — najczęściej integrowane obszary:

 • kontrahenci, poziomy cenowe i domyślne formy płatności,
 • kategorie i grupy produktowe,
 • oferta produktowa i stany magazynowe,
 • dokumenty sprzedaży i zakupu,
 • powiadomienia mailowe o nowych dokumentach.


Jak działa integracja CRM z Enova?

Współpraca pomiędzy systemem CRM a sytemem Enova jest w pełni zautomatyzowana. Co to oznacza? Głównie to, że Twoje zaangażowanie nie jest już konieczne. Już nigdy więcej nie będziesz musiał ręcznie przenosić danych. Dzięki integracji ważne dla Twojej firmy informacje, np. rozliczenia oraz stany magazynowe, są samoczynnie importowane do systemu Aura CRM Suite w czasie rzeczywistym. Pozostałe dane są wymieniane pomiędzy systemami w ustalonych przedziałach czasowych. Przekonaj się, ile korzyści może przynieść integracja CRM z systemem ERP!


Główne funkcje systemu CRM:

 • skuteczne planowanie sprzedaży,
 • monitorowanie szans sprzedaży,
 • zarządzanie siłami sprzedaży,
 • obsługa zamówień handlowców,
 • ofertowanie handlowców,
 • raporty,
 • mailing grupowy.

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 512 629 704

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2020 Aurabusiness.pl. All right reserved.