Baza rozwiązań
Zamów prezentację

Case Study

DTS SYSTEM Sp. z o.o.

Poznaj historię naszego klienta — firmy DTS SYSTEM. Dzięki wdrożeniu rozwiązań Aura Business w tej firmie, zyskała ona przewagę nad konkurencją. Chcesz wiedzieć jak? Przeczytaj całe Case Study!

Branża

Systemy bezpieczeństwa

Rozwiązanie

Aura CRM

Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że proces wdrażania poszczególnych modułów do naszego Aura CRM przebiegł pomyślnie. Wiele razy firma Questy miała z nami pod górkę, ale Panowie, którzy opiekowali się naszym systemem mają ogromną wiedzę, cierpliwość i są dobrze zorganizowani. Liczymy, że dalsza współpraca również będzie szła gładko.

Maciej Stram, DTS SYSTEM Sp. z o.o.

DTS System to specjalista w budowaniu i obsłudze nowoczesnych systemów ochrony i bezpieczeństwa. Działalność firmy była już wielokrotnie doceniana licznymi nagrodami, co stawia ją w czołówce firm dystrybutorskich w naszym kraju. Swoją działalność prowadzi już od 2001 roku, współpracując z największymi producentami w zakresie bezpieczeństwa.Cele wdrożenia

Cele wdrożenia wynikały bezpośrednio z problemów biznesowych naszego Klienta i wyzwań, które zostały przed nim postawione.
Są to m. in.:

Ujednolicenie sposobu zbierania informacji o Klientach i indywidualnych ustaleniach
Przyspieszenie i ustandaryzowanie komunikacji wewnętrznej
Ujednolicenie i przyspieszenie obsługi procesu ofertowania
Wyeliminowanie konieczności ręcznego przepisywania danych między systemami
Pobierz case study w pdf

Wdrożenie

Usprawnienia obejmowały obszar rozwiązań CRM, takich jak baza kontrahentów, zarządzanie szansami sprzedaży czy moduł zamówień. Zorganizowano proces ofertowania w ramach unikalnego rozwiązania przygotowanego specjalnie dla DTS SYSTEM SP. Z O.O.

Na skutek tego pracownicy DTS mogą przy pomocy jednego systemu informatycznego obsługiwać:

Proces pozyskiwania nowych Klientów

Pozostałe procesy, związane z obsługą Klienta

Proces ofertowania Klientów i obsługi zamówień

Rezultaty wdrożenia

Efektem prac było wdrożenie systemu Aura Business, który umożliwiał naszemu Klientowi usprawnienie kluczowych obszarów funkcjonowania, związanych z obsługą Klientów.

Kluczowe rezultaty:

Uporządkowanie informacji o Klientach, zamówieniach i historii współpracy

Zredukowanie liczby błędów i pomyłek

Ograniczenie konieczności ręcznego przepisywania danych

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 512 629 704

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2020 Aurabusiness.pl. All right reserved.