Baza rozwiązań
Zamów prezentację

Case Study

Grupa Zibi S.A.

Poznaj historię naszego klienta — Grupy Zibi Zobacz, jak wdrożenie system Aura Business umożliwiło firmie Zibi obniżenie kosztów transakcji, poprawę relacji z klientami i zdystansowanie konkurencji

Branża

Zegarki, produkty elektroniczne,
instrumenty muzyczne

Rozwiązanie

Aura E-Commerce

Wybraliśmy system Aura Business z dwóch przyczyn – przede wszystkim ze względu na spore doświadczenie i wiedzę konsultantów Questy w zakresie wspomagania biznesu. Po drugie, duże wrażenie zrobił na nas sam system – miał praktycznie wszystko, czego się spodziewaliśmy: czytelny interfejs, gotową integrację z wykorzystywanym przez nas systemem Symfonia Forte, wparcie dla mobilnych handlowców i mnóstwo funkcji.

Bogdan Skibiński Wiceprezes zarządu ZIBI S.A.

Grupa ZIBI to przede wszystkim silne i rozpoznawalne marki. Firma otworzyła ponad 100 salonów z zegarkami Time Trend mieszczących się w największych miastach w Polsce oraz 22 Salony Muzyczne Riff. Przez 30 lat grupa wypracowała w Polsce pozycję lidera na rynku sprzedaży zegarków oraz instrumentów muzycznych.Cele wdrożenia

Zarząd Zibi S.A. postawił na przyspieszenie komunikacji biznesowej obejmujące najważniejsze procesy zachodzące pomiędzy partnerami B2B: zamówienia, zapytania ofertowe, rozrachunki, czy informowanie o promocjach. Przy ofercie sięgającej 80 tysięcy produktów oraz około 100 handlowcach odpowiedzialnych za kontakt z klientami biznesowymi, każde ulepszenie procesów daje spore oszczędności i korzyści. Zibi S.A. postanowiła zrealizować powyższe cele poprzez utworzenie nowego kanału komunikacji biznesowej opartego o samoobsługowy portal dla klientów biznesowych i handlowców zintegrowany z rozwiązaniami informatycznymi wykorzystywanymi przez spółkę. Realizacja projektu powierzona została poznańskiej firmie Questy – producentowi systemu Aura Business.

Przyspieszenie komunikacji biznesowej
Utworzenie nowego kanału komunikacji biznesowej
Udoskonalenie przebiegu wewnętrznych procesów
Integracja z istniejącymi systemami ERP
Pobierz case study w pdf

Na skutek tego Grupa ZIBI może przy pomocy jednolitego oprogramowania obsługiwać:

Proces samoobsługi klientów

Proces informowania o promocjach

Proces obsługi rozrachunków

Rezultaty wdrożenia

Wdrożenie Aury w Zibi S.A. potwierdza zdolność firmy Questy do wspierania kluczowych procesów biznesowych w dużych przedsiębiorstwach i grupach kapitałowych.

Kluczowe rezultaty:

Obniżenie jednostkowego kosztu transakcji

Skrócenie cyklu konwersji gotówkowej

Zacieśnienie relacji z Klientami

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 512 629 704

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2020 Aurabusiness.pl. All right reserved.