Obejrzyj wywiad z producentem CRM. Dowiedz się, czym jest CRM i jak wdrożyć go z sukcesem - kliknij tutaj, aby wyświetlić materiał.

Rozwiązania
Zamów prezentację

Referencje

Polecają nas między innymi

Wdrożenie CRM jest procesem trudnym i mieliśmy świadomość, że nie zawsze kończy się powodzeniem. Dobre zrozumienie potrzeb klienta i profesjonalne wsparcie firmy Questy na każdym poziomie wdrożenia spowodowało, że odnieśliśmy sukces. Dzisiaj z dumą mogę powiedzieć, że obserwujemy wzrost efektywności pracy zespołu sprzedażowego, a o to właśnie chodziło. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Questy oraz ich rozwiązanie, Aura Business CRM.

Janusz Mazurczak, Grupa MTP

Serdecznie rekomendujemy współpracę z dostawcą oprogramowania — Questy Wdrożenia i Wsparcie IT Sp. z o. o. Wysoki profesjonalizm, biznesowe podejście, elastyczność wobec wymagań klienta, utwierdzają nas w przekonaniu, że jest to jeden z najlepszych producentów systemów informatycznych na polskim rynku. Polecamy zarówno system Aura Business, jak i samą współpracę z producentem.

Maciej Piątkowski, Interhandler

Więcej

Trzeba mieć świadomość, że wdrażanie tak trudnych systemów w rozwiniętej organizacji jest bardzo czasochłonne. Jednak dzięki wzajemnej współpracy, dobrej organizacji i komunikacji oraz dobremu przygotowaniu po naszej stronie jak i zespołu Questy, udało nam się znacząco poprawić funkcjonowanie wielu procesów zachodzących w firmie. Udało nam się wyeliminować problemy związane z integracją informacji (głównie informacje dotyczące kontrahentów, duplikaty firm, przepływ informacji). W naszym przypadku kluczowe było stworzenie unikalnego dla nas systemu ofertowania, który do tej pory był bardzo czasochłonny. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zespołu Aura znacząco skróciliśmy czas ich wykonywania.

Piotr Wodziński, YG1-Poland

Jako firma skupiamy się na obsłudze sprzedaży szerokiego wachlarza produktów do Klientów z kanału B2B, w związku z tym szukaliśmy narzędzia usprawniającego pracę i wymianę danych. Posiadając system ERP Exact, który nie jest popularnym systemem w firmach o podobnym profilu działania, mieliśmy duży problem ze znalezieniem firmy dostarczającej oprogramowanie typu B2B z możliwością integracji baz danych. Pomimo naszych wcześniejszych obaw o możliwość integracji, proces ten przeszedł bezproblemowo, umożliwiając nam korzystanie z nowoczesnych funkcji dostarczanego przez Questy oprogramowania.

Marcin Kruszewski, DEDRA Exim

Przedsiębiorstwo Digital Solutions Dystrybucja Polska Sp. z o.o. rekomenduje współpracę z firmą Questy Wdrożenia i Wsparcie IT, jako solidnym dostawcą oprogramowania dla biznesu. Spółki rozpoczęły współpracę w roku 2016 i trwa ona po dzień dzisiejszy. Nasza firma dzięki wdrożonym rozwiązaniom usprawniła zachodzące w niej procesy, zaczęła skutecznie raportować swoje działania oraz udoskonaliła komunikację z klientem. Dzięki trafnej diagnozie potrzeb i dobrze dobranym wskazówkom, Questy Wdrożenia i Wsparcie pomogło nam rozwinąć biznes i zwiększyć jego efektywność. Polecamy współpracę z tym dostawcą, jako godnym zaufania partnerem, jak również sami nie wykluczamy dalszej rozbudowy systemu za ich pośrednictwem.

Sylwester Churski, Digital Solutions Dystrybucja Polska Sp. z o.o.

W związku z rozwojem firmy zarząd firmy postanowił wdrożyć system informatyczny usprawniający kluczowe procesy biznesowe w firmie Schipolska. Na swojego dostawcę firma Schipolska wybrała poznańskiego producenta systemu Aura Business – firmę Questy. Wdrożony system Aura Business pełni istotną rolę w codziennej pracy firmy Schipolska i jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Questy. Polecam system Aura Business oraz firmę Questy.

Damian Semba, Schipolska

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2021 Aurabusiness.pl. All right reserved.