Baza rozwiązań
Zamów prezentację

Autor: PEKA Sp. z o.o.

Referencje

List referencyjny firmy PEKA Sp. z o.o.

10 sierpnia 2018

PEKA jest spółką działającą w branży meblarskiej od 1996 r. Już od samego początku działalności naszego przedsiębiorstwa staramy się wychodzić naprzeciw najbardziej wymagającym klientom, dlatego udoskonalamy nie tylko naszą linię produkcyjną, ale również rozwiązania informatyczne na których pracujemy. Dlatego aby usprawnić obsługę klientów zdecydowaliśmy się na wdrożenie systemu Aura B2B.

Współpracę z firmą Questy rozpoczęliśmy w maju 2009 wdrożeniem w naszej firmie systemu Aura B2B zintegrowanego z Subiektem. System ten działa na około 100 stanowiskach. Już od samego początku współpraca charakteryzowała się dużym zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem. Questy zaproponowało nam elastyczny model wdrożenia oraz zagwarantowało dostosowanie systemu do naszych potrzeb.

Prace przebiegały płynnie, a konsultanci wdrożeniowi dzielili się wszelką wiedzą biznesową pozwalającą usprawnić kluczowe procesy w naszej firmie.

Obecnie system Aura B2B pełni ważną rolę w codziennej pracy naszego przedsiębiorstwa, a firma Questy wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom technicznym i programowym. Obecnie współpraca z firmą Questy rozwija się i obie strony są z niej zadowolone.

Polecamy firmę Questy jako doświadczonego i godnego zaufania partnera we wdrożeniach zintegrowanych systemów klasy B2B.


Pobierz list referencyjny

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 512 629 704

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2020 Aurabusiness.pl. All right reserved.