Rozwiązania
Umów konsultację

Planowanie i koordynacja pracy zespołu sprzedaży

Dzięki systemowi Aura Business CRM

Planowanie, koordynowanie i monitorowanie pracy zespołu

Rozwiązanie Aura CRM to skuteczne planowanie i koordynacja pracy zespołu handlowego. System bogaty jest w możliwości usprawniające pracę menedżera sprzedaży pełniącego rolę koordynatora. Dedykowane narzędzie informatyczne pomaga sprawnie przydzielać zadania poszczególnym pracownikom, a dodatkowo możliwe jest stałe koordynowanie i monitorowanie prac zespołu.


Handlowcy pracują w oparciu o zadania i zdarzenia, których typy mogą być w dowolny sposób definiowane w systemie Aura Business. Zadania dostarczają informacji o obowiązkach planowanych, a zdarzenia są potwierdzeniem realizacji działań. Taki sposób organizacji pozwala menedżerom na bieżąco śledzić aktywności podejmowane przez handlowców.


Poniżej przedstawiamy funkcje, które wspierają koordynację pracy zespołu oraz planowanie i monitorowanie działań.

Wdrożenie CRM jest procesem trudnym i mieliśmy świadomość, że nie zawsze kończy się powodzeniem. Dobre zrozumienie potrzeb klienta i profesjonalne wsparcie firmy Questy na każdym poziomie wdrożenia spowodowało, że odnieśliśmy sukces. Dzisiaj z dumą mogę powiedzieć, że obserwujemy wzrost efektywności pracy zespołu sprzedażowego, a o to właśnie chodziło. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Questy oraz ich rozwiązanie, Aura Business CRM.

Janusz Mazurczak, Grupa MTP

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Wygodne planowanie pracy, przypomnienia o najważniejszych zadaniach

Szybkie przydzielanie zadań dla pracowników

Łatwe monitowanie pracy zespołu sprzedaży

Wybrane możliwości systemu Aura Business CRM

Delegowanie zadań


Planowanie zadań dla innych osób jest szybkie i proste. Jak sprawdzić czy termin odpowiada wszystkim, bez kontaktu z nimi? Kalendarz pozwoli Ci na podgląd zadań wybranych osób, dzięki czemu szybko znajdziesz termin, który będzie odpowiedni dla całego zespołu. W ten sposób oszczędzisz czas, który w innym przypadku poświęciłbyś na rozmowę z każdą osobą.


Koordynowanie działań


Bez planowania, koordynowania i monitorowania zadań trudno jest osiągać założone cele i utrzymywać dobre wyniki. Widok procesu sprzedaży, który pozwala na efektywne zarządzanie szansami sprzedaży również wykorzystuje zadania. W jednym miejscu znajdziesz wszystkie otwarte szanse sprzedaży i jednym spojrzeniem zweryfikujesz, czy Twoi pracownicy zaplanowali zadania do każdej szansy lub czy wykonali je w terminie. Koordynacja pracy zespołu stanie się prosta i łatwa, dzięki czemu zaoszczędzisz dużo czasu, który możesz poświęcić na inne zadania.


Monitorowanie pracy zespołu


Twórcy systemu przewidzieli również, że przydatny będzie szybki podgląd na najważniejsze zadania - do wykonania dzisiaj, przeterminowane lub konkretnego typu (np. spotkania z klientem). Listę takich zadań możesz sprawdzić na indywidualnym, dopasowanym do Ciebie pulpicie, który wyświetla się bezpośrednio po zalogowaniu się do systemu. To bardzo wygodne rozwiązanie, które ułatwia bieżące monitorowanie pracy zespołu.


Przypomnienia i powiadomienia o zadaniach


Bardzo przydatną funkcją w zakresie planowania zadań są przypomnienia i powiadomienia. Tworząc zadanie masz możliwość zaplanowania przypomnienia w określonym odstępie czasu. Jeżeli potrzebujesz dodatkowych przypomnień, możemy dostosować je do Ciebie, wykorzystując np. powiadomienia mailowe czy nawet SMSy.Galeria zdjęć

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.