Rozwiązania
Zamów prezentację

Skuteczne planowanie sprzedaży

Dzięki systemowi Aura Business CRM

Ustal targety i monitoruj realizację planów

Każde przedsiębiorstwo potrzebuje dobrej strategii sprzedaży – tylko wtedy jest w stanie osiągnąć sukces. System Aura CRM Suite pozwoli Ci skompletować i pogłębiać wiedzę na temat bieżących wyników sprzedażowych. Umożliwi również budowę planów sprzedaży, uwzględniających m.in. podziały na zespoły, handlowców i grupy produktowe. W każdej chwili możesz monitorować poziom realizacji stworzonych w systemie planów sprzedażowych, a w razie potrzeby także je modyfikować.


Dodatkowym atutem jest możliwość generowania raportów opartych na zdefiniowanych przez Ciebie atrybutach, takich jak zamówienia w realizacji, opłacone transakcje czy prognozy.

Wdrożenie CRM jest procesem trudnym i mieliśmy świadomość, że nie zawsze kończy się powodzeniem. Dobre zrozumienie potrzeb klienta i profesjonalne wsparcie firmy Questy na każdym poziomie wdrożenia spowodowało, że odnieśliśmy sukces. Dzisiaj z dumą mogę powiedzieć, że obserwujemy wzrost efektywności pracy zespołu sprzedażowego, a o to właśnie chodziło. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Questy oraz ich rozwiązanie, Aura Business CRM.

Janusz Mazurczak, Grupa MTP

Korzyści z wdrożenia systemu Aura Business:

Skuteczna analiza wyników zespołu sprzedażowego

Łatwe określanie celów

Precyzyjne zarządzanie planami sprzedaży

Galeria

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.