Rozwiązania
Umów konsultację

Rozwiązania Service Management

Uporządkowane procesy i sprawna realizacja zleceń


Service Management - sprawne zarządzanie serwisem, zleceniami i reklamacjami

Aura Business Service Management to rozwiązanie biznesowe dla średnich i dużych organizacji, które chcą m.in. usprawnić zarządzanie procesami i przyspieszyć realizację zleceń. Jest to jeden z najbardziej elastycznych systemów do zarządzania serwisem na polskim rynku. Dopasowuje się w pełni do indywidualnych wymagań przedsiębiorstwa. Dlodoatkowo Aura Business Service Management integruje się z każdym systemem ERP.

Rozwiązania z obszaru Service Management przyniosą Twojej firmie wiele usprawnień, wpłyną na szybkość realizacji zleceń, a także na powiązane z nimi koszty. Elastyczność naszych rozwiązań pozwala na dopasowanie ich do potrzeb Twojej firmy. Możesz skorzystać z gotowych już funkcjonalności lub – specjalnie dla Ciebie – stworzymy nowe. System Aura Business zbudowany jest z rozwiązań Service Management, CRM i E-Commerce – masz możliwość dowolnego ich łączenia lub też wyboru rozwiązań tylko z jednego obszaru. Możemy także rozpocząć współpracę od zaledwie kilku podstawowych rozwiązań i rozwijać je w miarę rozwoju Twoich potrzeb.

Jako firma skupiamy się na obsłudze sprzedaży szerokiego wachlarza produktów do Klientów z kanału B2B, w związku z tym szukaliśmy narzędzia usprawniającego pracę i wymianę danych. Posiadając system ERP Exact, który nie jest popularnym systemem w firmach o podobnym profilu działania, mieliśmy duży problem ze znalezieniem firmy dostarczającej oprogramowanie typu B2B z możliwością integracji baz danych. Pomimo naszych wcześniejszych obaw o możliwość integracji, proces ten przeszedł bezproblemowo, umożliwiając nam korzystanie z nowoczesnych funkcji dostarczanego przez Questy oprogramowania.

Marcin Kruszewski, Dedra-Exim

Korzyści z wdrożenia rozwiązania Aura Business Service Management

Aura Service Management oferuje wiele dedykowanych funkcji, które pomogą Ci m.in.:

uporządkować i usprawnić zarządzanie zleceniami,

przyspieszyć realizację zleceń,

kontrolować czas poświęcany na realizację zleceń,

zapanować nad budżetem zleceń,

usprawnić komunikację z kontrahentami i podwykonawcami,

wyliczać rentowność projektów, zleceń i współpracy z kontrahentami,

zarządzać pracą podwykonawców,

uporządkować wiedzę na temat klientów i produktów serwisowanych,

zarządzać pracą pracowników mobilnych,

budować bazę wiedzy o kontrahentach,

tworzyć bazę wiedzy o urządzeniach serwisowanych z dokładnością do numeru seryjnego,

automatycznie generować protokoły serwisowe lub inne szablony.

Decydując się na rozwiązanie Service Management, zapewniasz swojej firmie możliwość gromadzenia wszystkich istotnych danych w jednym miejscu. Zyskujesz dostęp m.in. do historii serwisowanych urządzeń, danych na temat kontrahentów czy czasu pracy rejestrowanego przez Twoich pracowników. Funkcjonalności oferowane w ramach systemu Aura Business znacząco wpływają na usprawnienie realizacji zleceń. Ułatwiają także planowanie pracy – osób pracujących stacjonarnie, mobilnie oraz podwykonawców. Rozwiązania Service Management przyniosą Twojej firmie ogromną oszczędność czasu. Z poziomu systemu możesz zarządzać projektami, zleceniami produkcyjnymi, reklamacjami, wsparciem klienta czy umowami serwisowymi. Możesz także zautomatyzować rozliczanie wynajmów. To wszystko oraz wiele więcej oferujemy w ramach systemu Aura Business!

To tylko niektóre z możliwości systemu Aura Business.

Precyzyjne planowanie i koordynacja pracy

Efektywne zarządzanie rentownością zleceń

Usprawnienie procesu realizacji zleceń

Płynny przepływ informacji o zleceniach

Galeria zdjęć

Service Management — wybrane możliwości

Aura Business Service Management jest systemem dedykowanym i możemy go dla Ciebie rozszerzyć o dowolne możliwości.

Baza rozwiązań Service Management

Integracje

System Aura Business E-Commerce umożliwia sprzedaż wielokanałową poprzez szereg sprawdzonych i wydajnych integracji na wielu poziomach, w różnych obszarach, automatyzując i optymalizując istotne procesy biznesowe.

enova365Symfonia ERPComarch ERP XLComarch ERP OptimaNavireoSubiekt GTWAPRO MagIFSStreamsoftSAPExactMicrosoft DynamicsImpuls ERPHumansoft CORAX

oraz inne rozwiązania klasy ERP

Nasi klienci

Zaufali nam między innymi

Sprawdź więcej

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Umów konsultację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.