Rozwiązania
Umów konsultację

Case Studies

Sprawdź, jak zrealizowaliśmy wdrożenia u naszych klientów

Grupa MTP to przede wszystkim dobrze zaprojektowane wydarzenia, które organizowane są nieprzerwanie od ponad 100 lat. Dziś, poza uznanymi imprezami targowymi, Grupa MTP organizuje kongresy, konferencje, wydarzenia kulturalne, sportowe oraz megaeventy, które co roku przyciągają ponad 1 mln gości z całego świata. Międzynarodowe Targi Poznańskie, wchodzące w skład Grupy MTP, to ośrodek targowy nr 1 w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej. Wdrożenie rozwiązania Aura Business w Grupie MTP przyczyniło się do wzrostu efektywności pracy zespołu sprzedażowego.


Przeczytaj

Firma jest jedynym autoryzowanym dealerem JCB w Polsce. Wdrożenie rozwiązań Aura Business pozwoliło jej uporządkować procesy sprzedażowe. Jednym z najważniejszych elementów było wdrożenie konfiguratora, który miał wesprzeć proces zbierania wymagań i ofertowania, a także proces wdrażania nowych pracowników.


Implementacja oprogramowania Aura Business CRM w firmie YG-1 miała na celu wsparcie szeregu procesów sprzedażowych oraz usprawnienie komunikacji tak z klientami, jak i z poszczególnymi oddziałami przedsiębiorstwa. Przeczytaj Case Study z tego wdrożenia i sprawdź, w jaki sposób Aura CRM zwiększyła konkurencyjność firmy YG-1.


Wykorzystanie Aura Business E-Commerce Suite umożliwiło usprawnienie kluczowych procesów biznesowych. Firma udostępniła swoim klientom możliwość samoobsługi i samodzielnego konfigurowania produktów, usprawniła proces komunikacji i umocniła wizerunek marki Metal-Fach.


Loos Centrum Sp. z o.o. Bosch Group, światowy lider w produkcji kotłów przemysłowych parowych i wodnych, któryj już od ponad 157 lat oferuje partnerom na całym świecie innowacyjne kotły przemysłowe do zastosowań komercyjnych. Firma poszukiwała kompleksowego rozwiązania, które pomogłoby jej usprawnić i scentralizować organizację pracy poszczególnych departamentów. Wybór padł na wdrożenie systemu Aura Business. Przeczytaj poniższe Case Study i sprawdź, jaki był efekt naszej współpracy.


Leszczyńskie Centrum Biznesu to podmiot, który został powołany przez miasto Leszno. Głównym celem działalności Spółki jest świadczenie usług w zakresie rozwoju przedsiębiorczości oraz wzrostu konkurencyjności i innowacyjności istniejących przedsiębiorstw.


Firma Extensions s.c. to światowy ekspert w dziedzinie przedłużania i zagęszczania włosów. Organizacja, z siedzibą w Gliwicach, zagościła na rynku w 2007 roku, a obecnie jest potęgą w branży hair & beauty. Extensions s.c. zajmuje się szkoleniami oraz dystrybucją swoich produktów. Marka cieszy się wielkim uznaniem i zaufaniem fryzjerów, a także dwóch milionów zadowolonych klientek.


Usprawnienie kluczowych procesów biznesowych z systemem Aura Business zagwarantowało firmie Zibi obniżenie kosztów transakcji, poprawę relacji z klientami i podwyższenie efektywności handlowców.


Efektem prac było wdrożenie systemu Aura Business, który umożliwiał naszemu Klientowi usprawnienie kluczowych obszarów funkcjonowania, związanych z obsługą Klientów.


Kärcher Sp. z o.o. to polski oddział najbardziej rozpoznawalnego producenta urządzeń czyszczących na świecie. Firma poszukiwała na rynku rozwiązań informatycznych, które usprawniłyby jej współpracę z siecią niezależnych dystrybutorów i punktów serwisowych. Wybór Kärcher padł na oprogramowanie Aura Business. Przeczytaj nasze Case Study, które opisuje to przedsięwzięcie.


Filplast Sp. z.o.o. to czołowy, najdłużej działający na polskim rynku producent okien i drzwi, eksportujący swoje towary również za granicę. Przedsiębiorstwo posiada obecnie 4 zakłady produkcyjne, zatrudnia ponad 400 pracowników i wytwarza około 18 tys. konstrukcji miesięcznie. Sprawdź, jak przebiegło wdrożenie w firmie rozwiązania Aura Business oraz jakie przyniosło ono rezultaty.


Dom Pełen Energii sp. z o.o. to przedsiębiorstwo z branży budowlanej, którego działalność opiera się na promowaniu budownictwa energooszczędnego poprzez wznoszenie przyjaznych dla środowiska domów jednorodzinnych. Firma rozpoczęła współpracę z oprogramowaniami dla biznesu od prostego systemu CRM, ale niezbędne okazało się wsparcie rozwiązania dedykowanego w obszarze zarządzania pracami budowlanymi i finansami. Sprawdź jakie możliwości zyskał Dom Pełen Energii dzięki wdrożeniu Aura Business.


KOSPEL S.A. jest obecnie jednym z największych producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych i kotłów c.o. w Europie. Firma została założona w 1990 roku, obecnie posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, a jej produkty są dostępne w 57 krajach na świecie. Kospel systematycznie zwiększa swoją sprzedaż, stawiając na innowacyjność i rozwój technologii. Sprawdź, jak wdrożenie Aura Business zwiększyło konkurencyjność firmy.


Skuteczne zarządzanie zleceniami serwisowymi, płynna wymiana danych o zlecaniach, precyzyjne raportowanie danych związanych ze zleceniami serwisowymi i umowami SLA. To główne korzyści, jakie firmie Enpol przyniosło wdrożenie systemu Aura Business.


Wdrożenie systemu Aura Business pomogło uporządkować procesy serwisowe i podnieść jakość usług świadczonych przez firmę Eura-Tech.


Usprawnienie obsługi klienta B2B i komunikacji przedstawicieli handlowych z klientami, bardziej atrakcyjne wyeksponowanie oferty, a przede wszystkim — wzrost sprzedaży. Właśnie to zyskała firma Dedra Exim dzięki systemowi Aura Business!


Pikselomania to firma, która tworzy kompleksową organizację środowiska druku. Każdego dnia wspiera swoich kontrahentów w procesach inwestycji w nowoczesne technologie, usprawnia przepływ dokumentów oraz ich archiwizację. Wszystkie te wysiłki pozwalają generować ich klientom oszczędności, optymalizować procesy i w rezultacie — poprawiać jakość pracy. Po wdrożeniu rozwiązania Aura Business w Pikselomania firma zyskała przede wszystkim na usprawnieniu komunikacji we wszystkich działaniach handlowych i serwisowych.


Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2022 Aurabusiness.pl. All right reserved.