Rozwiązania
Zamów prezentację

Vlog

Systemy do zarządzania w praktyce - porady, instrukcje i wskazówki


Witamy serdecznie na naszym vlogu! Poruszamy tutaj tematykę zastosowania w praktyce rozwiązań informatycznych z obszarów CRM, B2B i Service Management. Dzięki prezentowanym na naszym vlogu materiałom w prosty i przystępny sposób dowiesz się, jak w pełni wykorzystywać potencjał systemów do zarządzania firmą.


CRM a zarządzanie zespołem
rozproszonym - zadania i zdarzenia

Efektywna organizacja czasu pracy oraz płynna komunikacja to podstawy w zarządaniu rozproszonym zespołem sprzedażowym. Sprawdź, jak usprawnić oba te obszary za pomocą planowania i monitorowania zdarzeń w systemie CRM.

Przeczytaj więcej

Udane wdrożenie CRM a kultura pracy

W materiale tym dowiesz się, jak dobrze przygotować się na wdrożenie systemu CRM, jakie są najczęstsze powody nieudanych wdrożeń oraz czym jest kultura pracy z tym oprogramowaniem.


Zarządzanie zespołem marketingu w systemie CRM

System CRM może być niezwykle przydatnym narzędziem w zarządzaniu zespołem marketingu. W materiale tym dowiesz się, jak wykorzystywać widoki kanban i karty zleceń do zwiększenia efektywności tego działu.


Co to jest CRM?

Co to jest CRM? Jak się na nim pracuje? Czy warto wdrażać to rozwiązanie? Jakie są podstawowe cechy oraz zalety systemu CRM? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym materiale.


Lejek sprzedaży - co to jest i jak go stworzyć?

Co to jest lejek sprzedaży i jak go wykorzystywać w codziennej pracy działu handlowego? Jak mierzyć lejek? Jak ustandaryzować proces sprzedaży w firmie? I wreszcie - jak do tego wszystkiego się ma system CRM? O tym wszystkim dowiesz się z niniejszego odcinka.


5 sposobów na budowanie relacji z klientami

W kolejnym odcinku naszego vloga o zarządzaniu firmą za pomocą systemu CRM omawiamy pięć dobrych praktyk budowania relacji z klientami. Jak zbudować silną więź z klientem? Jak wspomóc się w tym systemem CRM? Serdecznie zapraszamy.


System CRM dla firm - RANKING 2020 TOP 5 funkcji

Serdecznie zapraszamy na siódmy już odcinek naszego vloga "System CRM w zarządzaniu", serii, której głównym zadaniem jest wyjaśnić, jak efektywnie pracować na rozwiązaniach CRM. W niniejszym odcinku Tomasz Wawrzyński, Marketing Specialist w Questy, prezentuje ranking TOP 5 funkcji CRM dla firm.


Jak CRM pomaga w miękkiej windykacji?

W kolejnym odcinku naszego vloga "System CRM w zarządzaniu" Aleksandra Sobczyńska, Business Development Coordinator w Questy, przedstawia temat miękkiej windykacji. Jakie są jej zalety i dlaczego warto ją stosować? W jaki sposób można się w miękkiej windykacji wesprzeć systemem CRM? O tym wszystkim dowiesz się z niniejszego materiału.


Zarządzanie kampaniami i szansami sprzedaży w CRM

Czym są kampanie sprzedaży i jak się mają do szans sprzedaży? Jak nimi zarządzać w systemie CRM? O kampaniach i szansach opowie tym razem Piotr Szudrzyński, Business Development Manager w Questy.


Ofertowanie a CRM: jak usprawnić ten proces?

W kolejnym odcinku vloga naszego vloga "System CRM w zarządzaniu", Wojciech Nosal, Business Development Manager w Questy, przedstawia temat ofertowania w CRM. Dowiedz się, dlaczego system CRM to dobry program do ofertowania i jakich problemów pomaga uniknąć.


Elastyczny system CRM: co warto wiedzieć?

W najnowszym materiale o zarządzaniu firmą w systemie CRM przyjrzymy się problemowi elastyczności oprogramowania tej kategorii. Wysoka konfigurowalność systemu wydaje się oczywistą zaletą, ale czy naprawdę tak jest? Poza tym, jakie możliwości powinien oferować elastyczny CRM? Zapraszamy do obejrzenia nowego odcinka naszego vloga.


Mobilna aplikacja CRM: praca w terenie

Mobilna aplikacja powiązana z systemem CRM to niezwykle przydatne narzędzie do pracy w terenie. W najnowszej odsłonie naszego vloga Wojciech Nosal, Business Development Manager w Questy, przybliży nieco temat zdalnej pracy na przenośnych urządzeniach typu smartfon czy tablet.


Sprzedaż pośrednia: wykorzystanie CRM do jej wsparcia

W najnowszym odcinku vloga zajmującego się zagadnieniem zarządzania firmą przy użyciu systemu CRM, tematem przewodnim jest sprzedaż pośrednia. Marta Kaźmierska, Business Development Manager w Questy opowie, w jaki sposób system CRM może wspomóc przedsiębiorstwo w procesie budowy kanału partnerskiego.


Na czym polega integracja CRM z ERP?

W kolejnej odsłonie vloga o zarządzaniu przedsiębiorstwem za pomocą systemu CRM, Piotr Szudrzyński, Business Development Manager w Questy, pochyla się nad tematem integracji tego oprogramowania z rozwiązaniami handlowo-magazynowymi. Jakie dane i dokumenty przesyłane są pomiędzy systemami? Jak często się to dzieje? Jakie zalety płyną z integracji CRM z ERP? O tym wszystkim w poniższym materiale.


Jak zarządzać przeglądami cyklicznymi?

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka z serii "Zarządzanie serwisem online". To vlog, w którym omawiamy temat wspracia pracy serwisu, dzięki rozwiązaniom Service Management. W tym materiale Marta Kaźmierska, Business Development Manager w Questy, wyjaśnia jak ułatwić zarządzanie cyklicznymi zleceniami w serwisie.


7 sposobów na usprawnienie pracy serwisu

W drugim odcinku naszej serii "Zarządzanie serwisem online" Wojciech Nosal, Business Development Manager w Questy, omawia jak uporządkować pracę serwisu, jak zautomatyzować procesy oraz jak usprawnić komunikację w serwisie.


Zarządzaj historią urządzeń swoich klientów

Trzeci odcinek naszej serii "Zarządzanie serwisem online" przedstawia Aleksandra Sobczyńska. Tematem przewodnim jest obniżenie kosztów obsługi zleceń, dzięki sprawnemu zarządzaniu historią serwisowanych urządzeń Twoich klientów.


Platforma B2B - co to jest?

Witamy na kolejnym vlogu autorstwa zespołu Questy, tym razem poświęconym oprogramowaniu do sprzedaży online. Zaczniemy od samego początku, czyli odpowiedzi na pytanie: czym są platformy B2B? Powiemy też kilka słów na temat tego, co powinieneś wiedzieć przed dokonaniem zakupu jednej z nich.


Dla kogo są systemy B2B i jakie powinny mieć funkcje?

Witamy w drugim odcinku vloga "Sprzedaż online z platformą B2B", serii, w której opowiadamy, jak skutecznie prowadzić hurtową sprzedaż online. Tym razem Aleksandra Sobczyńska, Business Development Coordinator w Questy wyjaśni, w jakich firmach najlepiej sprawdza się system B2B. Opisze też dziesięć najważniejszych funkcji tego oprogramowania.


Wdrożenie platformy B2B - 5 kroków do sukcesu

Wdrożenie platformy B2B w organizacji to przedsięwzięcie wymagające zaangażowania wielu osób. W tym materiale Marta Kaźmierska, BDM w Questy, opowie o pięciu krokach wdrożenia systemu.


B2B dla ERP: Dlaczego warto zintegrować te systemy?

To jest czwarty odcinek vloga "Sprzedaż online z platformą B2B", serii, w której opowiadamy, jak skutecznie prowadzić hurtową sprzedaż online. W tym odcinku Piotr Szudrzyński, Business Development Manager w Questy, wyjaśnia dlaczego warto zintegrować platformę B2B z Twoim systemem ERP.


Jak błyskawicznie raportować sprzedaż w CRM

Jak wbudowane w system CRM narzędzia do analizy danych pozwalają błyskawicznie raporotwać sprzedaż? Tego dowiesz się z kolejnego odcinka z serii "System CRM w zarządzaniu".


Jak CRM online wspiera pracę zdalną

W tym odcinku naszego vloga "System CRM w zarządzaniu" poruszamy temat zdalnej pracy. Dowiesz się, jakie są sposoby na radzenie sobie z wyzwaniami, jakie generuje oraz w jakim zakresie CRM online usprawnia pracę na odległość.


Metoda SMART - jak wyznaczać cele sprzedażowe?

Jakie cele sprzedażowe są wyznaczane handlowcom? W jaki sposób monitorować poziom realizacji celu?


Automatyzacja sprzedaży - klucz do sukcesu

Automatyzacja sprzedaży to duży krok w kierunku odciążenia handlowców od prostych i powtarzalnych czynności. W efekcie skuteczność działu sprzedaży jest większa, a koszt obsługi klientów niższy. Jak to wygląda w praktyce, gdy firma wykorzystuje możliwości systemu CRM?


Zachowanie ciągłości pracy - jak zadbać o zastępowalność?

Potrzeba zastępowalności pracowników pojawia się przy urlopach oraz w wyniku rotacji. Jest to zjawisko, które od zawsze towarzyszy przedsiębiorstwom. W jaki sposób przygotować organizację, aby nie miało to wpływu na ciągłość pracy i założone cele?


Jak system do obsługi zgłoszeń serwisowych usprawnia działanie firmy?

Chcesz oszczędzić czas swój oraz serwisantów? Zależy Ci na uporządkowaniu wiedzy o klientach, zleceniach oraz serwisowanych urządzeniach? Chcesz sprawniej delegować zlecenia i obniżyć koszt obsługi klienta?

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 506 504 540

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2021 Aurabusiness.pl. All right reserved.