Baza rozwiązań
Zamów prezentację

Vlog

Systemy do zarządzania w praktyce - porady, instrukcje i wskazówki


Witamy serdecznie na naszym vlogu! Poruszamy tutaj tematykę zastosowania w praktyce rozwiązań informatycznych z obszarów CRM, B2B i Service Management. Dzięki prezentowanym na naszym vlogu materiałom w prosty i przystępny sposób dowiesz się, jak w pełni wykorzystywać potencjał systemów do zarządzania firmą.


CRM a zarządzanie zespołem rozproszonym - zadania i zdarzenia

Efektywna organizacja czasu pracy oraz płynna komunikacja to podstawy w zarządaniu rozproszonym zespołem sprzedażowym. Sprawdź, jak usprawnić oba te obszary za pomocą planowania i monitorowania zdarzeń w systemie CRM.

Przeczytaj więcej

Udane wdrożenie CRM a kultura pracy

W materiale tym dowiesz się, jak dobrze przygotować się na wdrożenie systemu CRM, jakie są najczęstsze powody nieudanych wdrożeń oraz czym jest kultura pracy z tym oprogramowaniem.


Zarządzanie zespołem marketingu w systemie CRM

System CRM może być niezwykle przydatnym narzędziem w zarządzaniu zespołem marketingu. W materiale tym dowiesz się, jak wykorzystywać widoki kanban i karty zleceń do zwiększenia efektywności tego działu.


Co to jest CRM?

Co to jest CRM? Jak się na nim pracuje? Czy warto wdrażać to rozwiązanie? Jakie są podstawowe cechy oraz zalety systemu CRM? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym materiale.


Lejek sprzedaży - co to jest i jak go stworzyć?

Co to jest lejek sprzedaży i jak go wykorzystywać w codziennej pracy działu handlowego? Jak mierzyć lejek? Jak ustandaryzować proces sprzedaży w firmie? I wreszcie - jak do tego wszystkiego się ma system CRM? O tym wszystkim dowiesz się z niniejszego odcinka.


5 sposobów na budowanie relacji z klientami

W kolejnym odcinku naszego vloga o zarządzaniu firmą za pomocą systemu CRM omawiamy pięć dobrych praktyk budowania relacji z klientami. Jak zbudować silną więź z klientem? Jak wspomóc się w tym systemem CRM? Serdecznie zapraszamy.

Chcesz przekonać się, w jaki sposób system Aura Business może odpowiedzieć na potrzeby Twojej firmy?

Zamów prezentację

Aura Business jest systemem wspierającym polskie przedsiębiorstwa od ponad 10 lat. Aura Business jest produktem poznańskiej firmy Questy, istniejącej na rynku od 2002 roku.

Dziś firma Questy ma na swoim koncie kilkaset udanych wdrożeń systemu Aura Business w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach w Polsce.

Napisz lub zadzwoń

tel: +48 512 629 704

e-mail: aurabusiness@questy.pl

@ 2020 Aurabusiness.pl. All right reserved.